У Ковелі заборонили продаж алкоголю у нічний час

У Ковелі заборонили продаж алкоголю у нічний час

На сесії міської ради депутати прийняли рішення про заборону продажу алкоголю у нічний часю. У ньому,  зокрема,  йдеться: “З метою усунення порушень громадського порядку в нічний час доби та зменшення кількості злочинів, скоєних у стані алкогольного сп’яніння, формування в суспільстві здорового способу життя, враховуючи численні скарги мешканців міста Ковеля, для впорядкування роздрібної торгівлі алкогольними, слабоалкогольними напоями та пивом, міська рада вирішила обмежити роздрібну торгівлю алкогольними, слабоалкогольними напоями та пивом (окрім безалкогольного), у стаціонарних об’єктах торгівлі, малих архітектурних формах та у закладах торгівлі, розміщених в окремих будівлях, крім закладів ресторанного господарства, на території міста Ковеля з 22.00 до 08.00 години.

Чинність цього рішення поширюється на всіх суб'єктів господарювання на території міста Ковеля незалежно від форм власності, які зареєстровані в установленому порядку і мають ліцензію на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями, отриману згідно з вимогами законодавства.

Суб’єктам господарювання міста Ковеля рекомендовано інформувати покупців про прийняте Ковельською міською радою рішення щодо обмеження роздрібної торгівлі алкогольними, слабоалкогольними напоями та пивом (окрім безалкогольного) на території міста Ковеля у період з 22.00 години вечора до 08.00 години ранку щоденно, враховуючи вихідні дні та свята.

Нагадаємо, що заборону продажу алкоголю в нічний час врегульовано на законодавчому рівні. Верховна Рада України 22 березня ухвалила закон, який надає право органам місцевого самоврядування встановлювати заборону на продаж алкогольних напоїв у нічний час, а також дозволяє притягувати торговельні заклади до відповідальності (штрафувати) за порушення правил продажу алкоголю.

Читайте також:

24 травня 2018
Ковель VS Covid
Станом на 30.11.2021 
Захворіли за добу: 66
Одужали за добу:108
Кількість хворих  в стац. МТМО: 90
Фотогалерея
Служба зайнятості
Посилання на сайти