Ковельчани увічнили пам’ять про свого земляка Олександра Ярмолюка

Ковельчани увічнили пам’ять про свого земляка Олександра Ярмолюка

Ковельська загальноосвітня школа №10 увічнила пам’ять свого випускника Олександра Ярмолюка, який загинув, захищаючи незалежність нашої держави. На фасаді навчального закладу встановили меморіальну дошку Герою.

Олександр Ярмолюк мешкав у нашому місті. Був одружений, виховував  двох синочків, які зараз теж ходять в його рідну  десяту школу. Працював в туристичній фірмі водієм. Незадовго, після того як розпочалась антитерористична операція, був мобілізований до лав Збройних сил України в  51-у окрему механізовану бригаду Сухопутних військ ЗС України. 25 серпня 2014 року Олександр Ярмолюк загинув у бою під Іловайськом, в районі  смт. Кутейникове, коли його підрозділ потрапив під потужний  артилерійський обстріл сепаратистів. За особисту  мужність і високий професіоналізм, виявлені  в захисті державного суверенітету нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно).

Сьогодні на подвір’ї школи зібрались представники міської влади, учні, педагоги, випускники, бойові побратими, друзі, колишні співробітники Олександра, колеги його мами,  небайдужі ковельчани. Усі вони прийшли аби згадати свого земляка, висловити щирі співчуття рідним.

Право відкрити меморіальну дошку надали бойовим товаришам. Представники духовенства освятили меморіальний знак.


Звертаючись до присутніх заступник міського голови Ігор Прокопів зазначив: «На жаль, війна забирає найкращих. Колектив школи може пишатися своїм вихованцем, а родина – своїм Героєм. Від себе особисто, від міського голови, виконавчого комітету дякую батькам, рідним за прекрасну людину, яка завжди буде  прикладом для молодого покоління».

Багато теплих слів прозвучало цього дня на адресу Героя. Друзі, колеги, бойові побратими згадують про нього як про хорошого, надійного  товариша, доброго і люблячого сина, чоловіка, батька.

«З цією людиною я пропрацював шість років. Дякую Богу за цей час. Ми усім колективом сумуємо за ним і він завжди залишиться в наших серцях», -  поділився своїми спогадами, колишній колега, керівник туристичної фірми Олександр Майданець.

Його класний керівник  Ніна Доннікова  каже, що Сашко був чудовим хлопцем. Він ніколи і нікому не зробив зла, дуже щирий,  доброзичливий, завжди відгукувався на будь-яке починання.

Однокласниця  Наталія Врублевська пригадала з яким болем у серці  всі сприйняли звістку про загибель Олександра: «Важко змиритись з такою втратою, важко родині, друзям. Дуже добре, що віднині на приміщенні  школи буде меморіальна дошка на честь нашого однокласника Олександра Ярмолюка. Щоб кожен  учень знав про нашого Героя та пишався тим, що він навчався в нашій школі».

Присутні вшанували пам’ять про земляка хвилиною мовчання і поклали квіти до меморіальної дошки.

Доля Олександру відміряла лише 32 роки. І свій короткий життєвий шлях він пройшов достойно. Ця людина  навічно залишиться для нас  Героєм.

 


Читайте також:

12 квітня 2018
Фотогалерея
Програма про наше місто
Посилання на сайти