Дорогі друзі!

Інтернет-ресурс, на якому ви перебуваєте, припиняє свою роботу.

Представляємо Вам нову версію сайту Ковельської міської ради: https://kowelrada.gov.ua.

«Живе й зоріє поміж нас щире Лесине слово»

«Живе й зоріє поміж нас щире Лесине слово»

У Ковелі відзначили 147-му річницю від дня народження славетної землячки, видатної української поетеси Лесі Українки. Представники влади на чолі з міським головою Олегом Кіндером поклали квіти до її пам’ятника, а у Палаці учнівської молоді ім.Івана Франка у піднесеній та творчій атмосфері відбулась літературно-музична композиція «Живе й зоріє поміж нас щире Лесине слово». Цікавий і змістовний захід підготували педагоги та учні загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №12 за співучасті представників школи мистецтв. Ведучими дійства були вчитель української мови та літератури Наталія Терещук і учениця 11-го класу Ірина Сахарчук.

Почесними гостями зустрічі були поети Ковельщини – Віра Семеній, Оксана Вижовець, Георгій Ідрісов, Людмила Клімчук, Валентина Клюнтер. У їх творчому доробку є вірші, на написання яких надихнуло невмируще Лесине слово, сторінки її біографії, пам’ятні місця, де вона жила й творила.
Щиро й душевно читали поезію Лесі Українки учениці ЗОШ № 12 Катерина Васковець (4-Б клас) та Богдана Бенесько (11 клас) під музичний супровід Аліни Семенюк, вихованки школи мистецтв та Вікторії Міндер, студентки Волинського коледжу культури і мистецтв ім.Стравінського.

Наповнили вітальню піснею і музикою викладачі школи мистецтв - дует Ольги і Олександра Середи, солісти Вікторія Міндер, Андрій Мигуля та Галина Оксіюк, неперевершений камерний оркестр «Квінта».

По закінченню літературно-музичного свята до пам’ятника Лесі Українки від його учасників лягли живі квіти в знак шани та глибокої вдячності.
 

Читайте також:

26 лютого 2018
Ковель VS Covid
Станом на 04.02.2022 
Захворіли за добу: 149
Одужали за добу: 81
Кількість хворих  в стац. МТМО: 45
Фотогалерея
Служба зайнятості
Посилання на сайти