Проект рішення щодо підвищення вартості проїзду у міському транспорті обговорили на громадських слуханнях

Проект рішення щодо підвищення вартості проїзду у міському транспорті обговорили на громадських слуханнях

Сьогодні відбулися громадські слухання щодо підвищення тарифів в міському пасажирському транспорті. Уже підготовлено відповідний проект рішення виконавчого комітету. Запропоновано встановити вартість проїзду для дорослого населення у розмірі 4 грн., для студентів – 3,5 грн., а школярі платитимуть 3 грн.

За словами головного спеціаліста відділу економічного розвитку та торгівлі Інни Товстиги є кілька причин для прийняття такого рішення. Зокрема, подорожчали запчастини, паливно-мастильні матеріали, значно зросла мінімальна зарплата. Перевізники змушені сплачувати чималий податок, подбати про достойну оплату праці водіїв. Отож, підвищення вартості проїзду є економічною необхідністю.

До присутніх звернувся підприємець Сергій Делейчук. Він наголосив, що нинішні тарифи уже давно не виправдані. Зважаючи на нестабільну ситуацію у державі, перевізникам важко говорити про рентабельний бізнес. Тепер вони просто виживають. Аби утримати водіїв, мають подумати про підняття їм окладів. Трішки краща ситуація складається у зимово-осінній період, але незабаром погодні умови поліпшаться і люди, аби зекономити, пересядуть на велосипеди, ходитимуть пішки. Не потрібно забувати й про пільговиків. Це також додаткове фінансове навантаження для підприємців.

У міському бюджеті закладено певну суму компенсаційних виплат за перевезення цієї категорії пасажирів. Проте ці кошти покриють лише невелику частину реальних витрат.

Позицію також виклали секретар міської ради Віра Федосюк та заступник міського голови Андрій Товстига. 

Після дискусій присутні майже одноголосно підтримали проект рішення. Далі цей документ буде внесено на затвердження виконавчого комітету.
Ще одне питання, яке було обговорено на громадських слуханнях, стосувалося руху громадського транспорту у нічний час.

До депутата міської ради Богдана Солодухи звернулися мешканці міста з проханням посприяти у вирішенні цієї проблеми.

З цього приводу свою думку висловили присутні перевізники. Адже згідно з чинним законодавством вони змушені будуть прийняти на кожен маршрут ще по одному водієві. Їм потрібно буде встановити доплату за роботу у нічний час. А якщо зважити на те, що пасажиропотік у цю пору доби значно менший, ніж у день, то на думку підприємців, запровадження таких маршрутів є економічно необґрунтованим.

Читайте також:

23 лютого 2018
Ковель VS Covid
Станом на 20.01.2022 
Захворіли за добу: 64
Одужали за добу: 30
Кількість хворих  в стац. МТМО: 24
Фотогалерея
Служба зайнятості
Посилання на сайти