Дорогі друзі!

Інтернет-ресурс, на якому ви перебуваєте, припиняє свою роботу.

Представляємо Вам нову версію сайту Ковельської міської ради: https://kowelrada.gov.ua.

У Ковелі - інформаційно-профілактична акція “Відповідальність починається з мене”

У Ковелі - інформаційно-профілактична акція “Відповідальність починається з мене”

Вживання спиртних напоїв та тютюнопаління серед неповнолітніх є однією з найгостріших проблем нашого суспільства. Тривожна статистика спонукає до дій. Кількість молодих людей у віці 15-17 років, які вживали алкоголь хоча б раз у житті, сягає 87 відсотків, а перша його спроба відбувається у 13 років або раніше.

Непоодинокі випадки, коли безвідповідальні продавці нехтують нормами закону та продають підліткам спиртні вироби та тютюн. Саме у стані алкогольного сп'яніння неповнолітні часто здійснюють правопорушення.

Учора інспектори з ювенальної превенції та дільничні офіцери поліції Ковельського відділу поліції спільно з міським центром соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді в рамках всеукраїнської інформаційно- профілактичної акції «Відповідальність починається з мене», з метою попередження негативних явищ у молодіжному середовищі відвідали торгові заклади міста.

Продавцям наголошено на недопущенні фактів реалізації алкогольних напоїв та тютюнових виробів особам, які не досягли 18 років. Також їх ознайомлено з відповідальністю за порушення правил торгівлі.

 

Читайте також:

23 лютого 2018
Ковель VS Covid
Станом на 04.02.2022 
Захворіли за добу: 149
Одужали за добу: 81
Кількість хворих  в стац. МТМО: 45
Фотогалерея
Служба зайнятості
Посилання на сайти