Військова служба за контрактом - майбутнє української армії

Військова служба за контрактом - майбутнє української армії

На сучасному етапі розвитку України актуальним є зміцнення її обороноздатності та захист територіальної цілісності. Тому керівництво держави велику увагу приділяє комплектуванню Збройних Сил України.

Професійна армія – це вимога часу, і тих, доволі складних життєвих викликів, які маємо нині. Основною перевагою контрактної служби є те, що людина свідомо робить вибір, свій внесок в захист Вітчизни, бачить перспективу кар’єрного росту. Сьогодні військовослужбовці за контрактом добре мотивовані, мають бойовий досвід. А для командира такі підлеглі – надійна опора, фундамент підрозділу й запорука його боєздатності.

Створена і постійно вдосконалюється гнучка система соціального захисту військовослужбовців за контрактом. Зокрема, вони отримують стабільне грошове забезпечення, розмір якого залежить від посади та вислуги років, забезпечуються речовим майном, безкоштовним медичним обслуговуванням, пільговим відпочинком разом з членами сім’ї в санаторіях Міністерства оборони України, безкоштовним харчуванням, мають право навчатися у вищих військових навчальних закладах.

ІНФОРМАТИВНО:Солдат першого року служби отримує грошове забезпечення понад 7 тис. грн, офіцер – від 9 тис. грн. При виконанні завдань за призначенням в районі проведення Антитерористичної операції є система надбавок, яка складає 10 тисяч гривень за виконання завдань на першій лінії оборони і 4 тис.500 грн – на другій лінії.

Людина, яка замислюється над тим, аби пов’язати свою подальшу долю з армією, хоче служити у тій військовій частині, яка дислокується поблизу місця проживання, має таку можливість.

Ті, у кого є бойовий досвід, можуть безпосередньо звертатися до військового комісаріату, або у військову частину, й при наявності вакантних посад за військово-обліковою спеціальністю, підписувати контракт. Не секрет, що багатьох бажаючих служити за контрактом відлякувала перспектива проходження навчання в навчальних центрах. Для військових є переваги у таких нововведеннях: командири частин особисто спілкуються з кандидатом на контрактну службу, мають можливість пересвідчитися в професійних якостях людини, дізнатися про її погляди на майбутню службу. Адже свідомий вибір військової професій – це дуже відповідальне рішення.

Військові комісаріати зацікавлені в тому, аби у військові частини приходили на службу цілеспрямовані громадяни. Адже захистити свою державу, її цілісність та суверенітет може професійна, боєздатна армія.

Для отримання вичерпної інформації щодо проходження військової служби за контрактом запрошуємо до Ковельського об’єднаного міського військового комісаріату.

Адреса: м.Ковель, вул. Грушевського, 14.

Телефон: (03352)5-03-30. 

Читайте також:

12 січня 2018
Фотогалерея
Програма про наше місто
Посилання на сайти