Дорогі друзі!

Інтернет-ресурс, на якому ви перебуваєте, припинив свою роботу.

Представляємо Вам нову версію сайту Ковельської міської ради: https://kowelrada.gov.ua.

У Ковелі – художня виставка «Зупинка десь на землі»

У Ковелі – художня виставка «Зупинка десь на землі»

Ковельчани та гості міста мають унікальну можливість познайомитись з оригінальною виставкою під назвою «Зупинка десь на землі», яка діє в культурно-просвітницькому центрі. Її автор – художник із Житомира Сергій Носок.

Працює Сергій Олександрович переважно у галузі живопису і книжкової графіки. За період з 2008 по 2017 рік митець презентував свій доробок у понад 30-ти виставках. Він - постійний учасник всеукраїнських та міжнародних пленерів. Його картини стали окрасою приватних колекцій не лише в Україні, а й у Польщі, Греції, Німеччині, Румунії.

Представлену у Ковелі експозицію складають більше тридцяти художніх творів. Вони виконані у власній малярській техніці, аналогів якої немає у світі: об’ємно-наскрізній пластиці в живописі.

Роботи вражають своєю масштабністю та неординарністю, спонукають до роздумів. На перший погляд вони здаються порубаними чи подертими, проте, придивившись, стає зрозуміло, що таким чином автор готує певний рельєф, який пізніше розписує фарбами. Такий прийом дає змогу створювати унікальні фактурні полотна, які ніколи не залишаться поза увагою глядача.

Виставку «Зупинка десь на землі» можна безкоштовно відвідати впродовж місяця. Запрошуємо усіх бажаючих поринути у чарівний світ мистецтва.

Василина Столярчук – науковий співробітник Ковельського історичного музею

 

Читайте також:

28 листопада 2017
Ковель VS Covid
Станом на 04.02.2022 
Захворіли за добу: 149
Одужали за добу: 81
Кількість хворих  в стац. МТМО: 45
Фотогалерея
Служба зайнятості
Посилання на сайти