Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у містобудівній документації

Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у містобудівній документації

З метою врахування громадських інтересів під час розроблення містобудівної документації, проводиться обговорення та розгляд містобудівної документації «Детальний план території розміщення автозаправного комплексу з пунктом сервісного обслуговування водіїв та пасажирів, АГЗП по вул. Варшавській, 1 у м.Ковелі Волинської області».
    Детальний план розроблено з метою уточнення планувальної структури і функціонального призначення територій, визначення параметрів забудови окремої земельної ділянки, визначення напрямів, черговості і обсягів інженерної підготовки та інженерного забезпечення території, організації транспортного та пішохідного руху, розміщення місць паркування транспортних засобів, визначення всіх планувальних обмежень використання території згідно з державними будівельними і санітарно-гігієнічними нормами.    
Замовник містобудівної документації: відділ містобудування та архітектури виконавчого комітету Ковельської міської ради
Розробник містобудівної документації: Приватне підприємство «Ковелькомунпроект»
Підстава для  розроблення: рішення Ковельської  міської ради від  25.05.2017  року № 26/27 «Про дозвіл на розроблення детального плану території по вул.Варшавській,1»
Відповідальні за організацію розгляду пропозицій – секретар Ковельської міської ради Федосюк Віра Іванівна, начальник відділу містобудування та архітектури виконавчого комітету Ковельської міської ради  Мурай Людмила Любомирівна.
        Основні техніко-економічні показники проекту:
Детальним планом передбачається розмістити автозаравний комплекс по вул.Варшавській, 1 у м.Ковелі в районі перехрестя магістральних вулиць Варшавської та Володимирської. Земельна ділянка площею 1,2 га,  на яку розробляється містобудівна документація, перебуває у приватній власності. Згідно проекту на вказаній території пропонується розмістити автозаправну станцію ІІ категорії – середньої потужності, за технологічним рішенням типу Б – з підземним розміщенням резервуарів (50 куб.м та 55 куб.м, в тому числі секція пролитих нафтопродуктів – 5 куб.м) зблокованих з паливно-роздавальними колонками (ПРК), автогазозоправний пункт (АГЗП) з підземним резервуаром на 20 куб.м. Також планується будівництво приміщення операторської з пунктом сервісного обслуговування водіїв та пасажирів площею забудови 548,35 кв.м., навісів над ПРК, очисних споруд стічних вод, майданчиків для тимчасового зберігання автомобілів, майданчиків для розміщення дизельгенератора, пожінвентаря та сміттєзбірників.
Проект складається  з текстових та графічних матеріалів
    Графічні матеріали:
Схема розташування території у планувальній структурі міста
План існуючого використання території
Проектний план
Схема інженерної підготовки та вертикального планування території
Схема організації дорожнього руху
    Текстові матеріали:
Пояснювальна записка
З детальним планом території можна ознайомитись на офіційному сайті Ковельської міської ради www.kovelrada.gov.ua у рубриці «публічна інформація», а також містобудівна документація буде розміщена на інформаційному стенді на першому  поверсі будинку рад і у  відділі містобудування та архітектури каб. 104 (1-й поверх), тел.6-17-39 з 14 вересня 2017 року по 16 жовтня 2017 року з 8-30 до 17-00 (понеділок-четвер), з 8-30 до 16-00 (п’ятниця) за адресою:  м.Ковель вул. Незалежності,73.
      Пропозиції надаються особисто або через уповноваженого представника секретарю Ковельської міської ради  за адресою: м. Ковель, вул. Незалежності,73 до 16.10.2017 року.        
         Пропозиції до детального плану території  мають право подавати:
         1) повнолітні  дієздатні  фізичні  особи,  які  проживають на території,  щодо якої розроблено детальний план території;
        2) юридичні особи,  об'єкти нерухомого майна яких розташовані на   території,   щодо   якої   розроблено   детальний план території;
        3) власники та користувачі земельних ділянок, розташованих на території, щодо якої розроблено детальний план території, та на суміжних з нею територіях;
        4) представники органів самоорганізації населення, діяльність яких поширюється на цю територію;
       5) народні депутати України,  депутати Ковельської міської ради.
       Пропозиції подаються у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистого підпису; від юридичних осіб – із зазначенням їх найменування, місцезнаходження, посади і особистого підпису керівника.
        Пропозиції повинні містити чіткі обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.
Пропозиції, надані після встановленого строку та особами, які не зазначені в переліку залишаються без розгляду.
Подані пропозиції розглядаються у місячний строк.
Громадські слухання з обговорення детального плану території розміщення автозаправного комплексу з пунктом сервісного обслуговування водіїв та пасажирів, АГЗП по вул. Варшавській, 1 у м.Ковелі відбудуться 27 вересня 2017 року о 16.00 в сесійному залі Ковельської міської ради за адресою: м.Ковель, вул.Незалежності,73 (2-й поверх).
                           


Виконавчий комітет Ковельської міської ради»
   

 

Читайте також:

14 вересня 2017
Фотогалерея
Програма про наше місто
Посилання на сайти