У Ковелі облаштовано ще одну прибудинкову територію

У Ковелі облаштовано ще одну прибудинкову територію

У Ковелі облаштовано ще одну прибудинкову територію. На вул. Грушевського, 5 встановлені нові бордюри, бруківкою викладені пішохідні доріжки, під’їзна дорога, місця для стоянки автомобілів. Також оновлено дитячий майданчик.


Особливо такі зміни подобаються дітворі. Богдан, якого ми зустріли, каже, що тепер він  з радістю ганяє на велосипеді по рівненькій дорозі.


Спілкуємось  ще з  одним жителем цього будинку Володимиром Тарасюком. Він теж тішиться, що у дворі зробили благоустрій. «Поїхав у подорож, ще тільки починали ремонт, а повернувся, то уже роботи завершились. Стало значно краще. Головне, маємо більше місця для паркування авто і тепер транспорт не так заважає пішоходам», - ділиться він своїми враженнями.

Власники квартир уже планують, де посадять квіти, посіють траву. Комунальники для цього  завезли чорнозем. Тож наскільки затишно буде тут господарям, залежить від них.


Варто додати, що за погодженням мешканців будинку, у дворі були зрізані дерева, що розширило територію і додало простору.
 
На роботи з міського бюджету  використано понад 500 тисяч гривень.

Як ми повідомляли раніше, цьогоріч уже проведено капітальний ремонт прибудинкової території на вулиці 40 років Перемоги, 15. Зараз тривають роботи на вулиці  Володимира Кияна, 74.

Читайте також:

13 вересня 2017
Фотогалерея
Програма про наше місто
Посилання на сайти