Ковельчани перемогли футбольну команду з Володимира-Волинського

Ковельчани перемогли футбольну команду з Володимира-Волинського

На стадіоні «Верес» з нагоди Дня фізичної культури та спорту відбулась товариська гра з футболу між командами ветеранів 45 років і старших  Ковеля та Володимира – Волинського.

 Матч проходив у два тайми -  по 40 хвилин кожний. На другій хвилині господарі відкрили рахунок. Сергій Шульгачик чудовим ударом під поперечину вивів команду вперед - 1 : 0.

Гра спочатку вдавалась, як місцевим футболістам, так і гостям. Нападники ковельчан неодноразово мали змогу подвоїти результат, але вправно діяв  воротар суперника. Спрацювало правило: «не забиваєш ти – забивають тобі». У середині того ж тайму швидка атака гравців у жовтих футболках принесла їм успіх і рахунок у грі став нічийним. Більше того, на 33-й хвилині  Федір Нікітчук провів свій другий м’яч і вивів команду з Володимира-Волинського вперед. Лише за кілька хвилин до перерви півзахисник нашої команди Сергій Логінов, після кутового удару, зрівняв рахунок.

Друга половина зустрічі пройшла за переваги команди з міста залізничників, які зуміли ще двічі влучити у ворота. Спочатку - Олег Уніга, а потім - Володимир М’якота зіграли результативно -  4 : 2 . Під  кінець матчу Федір Нікітчук зробив хет-трик і скоротив відставання до мінімуму  Але на більше гостей не вистачило. Головний суддя зустрічі Віктор Хомич зафіксував перемогу ковельчан з рахунком  4 : 3.

 Для шанувальників футболу пропонуємо склад команди нашого міста: Юрій Тищук, Віктор Бабарика, Олександр Ятчук, Олександр Богдан, Олександр Сагаль, Віктор Мар’юcік, Сергій Логінов, Ігор Семенюк, Сергій Шульгачик, Ігор Супрунюк, Олег Уніга, Володимир М’ якота, Олександр Ксьонзик, Микола Кридинер, Василь Русін, Анатолій Радчук, Валентин Романюк та Віктор Уніга.
 
У наступну неділю зустріч між цими командами відбудеться в місті Володимирі – Волинському.Ігор Семенюк, начальник відділу молоді,
фізичної культури та спорту                   

Читайте також:

12 вересня 2017
Фотогалерея
Програма про наше місто
Посилання на сайти