У Ковелі представники міської влади вручили дітям шкільне приладдя

У Ковелі представники міської влади вручили дітям шкільне приладдя

Сьогодні вулиці міст і сіл сповнюються дитячим щебетом, розквітають від їхніх посмішок та різноманіття букетів. Країною крокує День знань - свято мудрості, доброти і людяності.
Уже стало традицією у Ковелі першого вересня проводити зустріч дітей з сімей, які опинилися в складних обставинах, та їх батьків з представниками міської влади. Не став винятком і нинішній день.
З вітальним словом до присутніх звернувся заступник міського голови Ігор Прокопів, який привітав школярів та дорослих зі святом. Побажав впевненості у майбутньому, гарних оцінок, миру, злагоди та перемог. Ігор Ярославович запевнив, що міська влада і надалі буде підтримувати підростаюче покоління, сім’ї, в яких виникли життєві труднощі. Начальник служби у справах дітей Жанна Вельма зичила всім здоров’я, взаєморозуміння, душевного спокою та достатку, щоб у новому навчальному році були хороші успіхи та приємні події й зустрічі.
За кошти місцевої програми щодо соціального та правового захисту дітей, попередження безпритульності та бездоглядності було сформовано 52 набори шкільного приладдя, які вручені учням. А вихованці студії естрадного співу «Зорепад» (керівник Руслана Шацька) порадували невеличким святковим концертом, який змусив навіть дорослих поринути у дитинство і пригадати шкільні роки.


 

Читайте також:

01 вересня 2017
Фотогалерея
Оголошення
Анонс
Програма про наше місто
Служба зайнятості
Посилання на сайти