У Ковелі діти здійснили мандрівку за щастям для себе, рідних і хворої Настуні Абрамчук

У Ковелі діти здійснили мандрівку за щастям для себе, рідних і хворої Настуні Абрамчук

Минулої неділі міський парк культури і відпочинку ім. Лесі Українки наповнився дзвінким дитячим сміхом та енергійною музикою.
Маленькі ковельчани разом з батьками та бабусями взяли участь у сімейній пізнавально-ігровій програмі «Захисти своє щастя», яку організували та провели громадська спілка «Волинь - територія життя» разом з клубом «Капітошка» за підтримки міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді і ГО “ВЕЛИКА ІДЕЯ”.
Завдяки тематичній виставі "Перемога Миколки" від студії лялькового театру клубу "Капітошка" хлопчики й дівчатка зрозуміли, що означає бути щасливим. Пізніше дітвора малювала на асфальті “щастя у подарунок для рідних”. Під час флешмобу з повітряними кульками "Відпусти мрію в небо" було зачитано Декларацію дітей України, звернення до батьків і юні ковельчани дружно випустили у простір свої задуми і бажання.
Далі усі гуртом вирушили в імпровізовану мандрівку - гру “Подорож за щастям”. Зупинялись на станціях “Стану кращим”, “Щастя в праці”, “Щастя в любові”, “Купи щастя”, “Будь щасливим”. На станції “Купи щастя” дітям показали, що його можна “придбати”. Організатори розповіли, що для батьків маленької ковельчанки Анастасії Абрамчук, хворої на рак, життя донечки - найбільше щастя і разом з ГО “ВЕЛИКА ІДЕЯ” закликали пожертвувати кошти на її лікування .
Настя понад 60 днів проходить терапію у Стамбульській клініці Liv Hospital і її сім'я уже витратила 45 530 $. Боротьба за життя дитини триває і завдяки небайдужим серцям ковельчан на заході “Захисти своє щастя” було зібрано 1594 гривень.
Про хід лікування дівчинки та використання благодійних коштів інформуватимемо на офіційній сторінці “Битва за життя Настуні Абрамчук” у Фейсбуці https://www.facebook.com/helpabramchuk/?fref=ts
Також учасники пізнавально-ігрової програми переглянули під відкритим небом кінофільм "Чудеса з небес". Малеча отримала подарунки під час розіграшу суперпризів від ГС “Волинь - територія життя” та клубу “Капітошка”


Читайте також:

02 серпня 2017
Фотогалерея
Оголошення
Програма про наше місто
Служба зайнятості
Посилання на сайти