Дорогі друзі!

Інтернет-ресурс, на якому ви перебуваєте, припинив свою роботу.

Представляємо Вам нову версію сайту Ковельської міської ради: https://kowelrada.gov.ua.

У Ковелі завершився турнір з футболу на кубок «Інтарсіо-2017»

У Ковелі завершився турнір з футболу на кубок «Інтарсіо-2017»

Впродовж минулих двох тижнів на спортивному майданчику ЗОШ № 1 проходив традиційний турнір з футболу серед ветеранів 35 років і старших на кубок «Інтарсіо - 2017».

П’ятий рік поспіль спільно з відділом молоді, фізичної культури та спорту керівник фірми Ігор Узналі організовує та проводить цей спортивний форум.

У змаганнях взяли участь п’ять команд: «Волошки» (дворазовий переможець цього турніру), «Старком», «Ковель-ІІ», «Інтарсіо» та «Шанс – Авто».

Вболівальники, яких збиралось на ігри чимало, мали змогу спостерігати за чудовою грою команд - ветеранів спорту. Головний суддя змагань Віктор Хомич, секретар Володимир Олексюк, лікар Василь Левчук та інші судді добре справилися зі своїми обов’язками.

У результаті - володарем кубка «Інтарсіо -2017» втретє стала команда «Волошки» (тренери Валентин Січкар та Віталій Кашик), друге місце вибороли футболісти «Шанс – Авто» (тренер Олександр Мороз), третє – «Інтарсіо» (тренер Ігор Семенюк).

На урочистому закритті Ігор Узналі вручив переможцям та призерам медалі, грамоти, перехідний кубок та грошові винагороди.

Крім цього, оргкомітетом турніру визначено і нагороджено індивідуальними призами кращих у номінаціях: «Кращий воротар» - Сергій Соботович, «Кращий захисник» - Василь Сидун («Ковель ІІ»), «Кращий півзахисник» - Василь Войтюк («Інтарсіо»), «Кращий нападник» - Юрій Сухаревський («Шанс – Авто»), «Найуніверсальніший футболіст» - Валентин Хропот («Старком»), «Кращий бомбардир» - Андрій Варчин («Волошки»), «Найстарший гравець» - Юрій Тищук («Інтарсіо) та «Кращий гравець» - Олександр Круцкевич («Волошки»).

Прикро констатувати той факт, що такі колективи, як минулорічний володар кубку «Інтарсіо» команда «Брестська – Любленець» та «Автомобіліст», з різних причин не змогли взяти участь у цікавих і видовищних змаганнях.

Відділ молоді, фізичної культури та спорту щиро вдячний Ігорю Узналі за сприяння в організації та проведенні свята спорту.

Для любителів статистики пропонуємо підсумкову турнірну таблицю:

№ Назва команди І В Н П М’ячі Очки
1 «Волошки» 4 3 1 0 11 - 3 10
2. «Шанс – Авто» 4 3 0 1 10 - 5 9
3 «Інтарсіо» 4 1 2 1 5 - 5 5
4. «Ковель ІІ» 4 1 1 2 5 - 10 3
5. «Старком» 4 0 0 4 5 - 13 0

Дмитро Рижко, головний спеціаліст відділу молоді,
фізичної культури та спорту
 

Читайте також:

10 липня 2017
Ковель VS Covid
Станом на 04.02.2022 
Захворіли за добу: 149
Одужали за добу: 81
Кількість хворих  в стац. МТМО: 45
Фотогалерея
Служба зайнятості
Посилання на сайти