Постійна комісія розглянула низку важливих проектів рішень

Постійна комісія розглянула низку важливих проектів рішень

Учора відбулось засідання комісії з питань житлово-комунального господарства, екології та благоустрою міста, комунального майна, промисловості, будівництва, транспорту, зв’язку, торговельного та побутового обслуговування населення під головуванням Вадима Ткачука. У роботі взяли участь її члени: Геннадій Кіндер, Володимир Косцьов'ят, Святослав Степанюк та Сергій Янок.

Депутати працювали досить активно, адже питання порядку денного були актуальними та важливими для жителів міста.

Зокрема, розглянуті проекти рішень “Про участь у конкурсах Програми транскордонного співробітництва Європейського інструменту сусідства “Польща-Білорусь-Україна 2014-2020”, “Про затвердження міської програми “Спільна спадщина – спільна ідентичність - охорона і розвиток природних ресурсів, культурних та історичних надбань” та “Про затвердження міської програми “Захист і збереження природної та історичної спадщини шляхом вдосконалення каналізаційних очисних систем в містах Хелм та Ковель”, які отримали схвальні відгуки та були реомендовані до затвердження на сесії міської ради. У разі перемоги в конкурсі цих спільних проектів ковельчани отримають можливість на довгоочікувану реконструкцію стадіону “Локомотив”, на базі якого планується створення транскордонного центру діалогу культур, оновлення історичного музею, який стане привабливим для туристів та інше.
Зосередили увагу обранці громади і на розробленні детальних планів територій, внесенні змін до них. Йдеться про такі об'єкти як гаражний масив “Зірка”, вул. Володимира Кияна (вул. Ватутіна), вул. Миколайчука, вул. Модеста Левицького. Рекомендували прийняти ці напрацювання як рішення ради.
Такими ж були пропозиції стосовно значущих для містян, учасників АТО проектів рішень “Про затвердження Програми забезпечення житлом учасників бойових дій, інвалідів війни, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції, а також членів сімей загиблих (померлих) військовослужбовців зазначених категорій на 2017 – 2021 роки”, “Про затвердження переліку об'єктів комунальної власності м.Ковеля, що підлягають приватизації у 2017 році” та “Про дозвіл на розроблення детального плану території по вул.Сагайдачного для подальшого надання учасникам АТО”.


З усіма проектами рішень, які включені у порядок денний 24-ї сесії міської ради, можна ознайомитись на офіційному сайті Ковельської міської ради за посиланням http://www.kovelrada.gov.ua/draft_decisions_city_council_2017.html


Відділ “Секретаріат міської ради” 

Читайте також:

21 квітня 2017
Ковель VS Covid
Станом на 30.11.2021 
Захворіли за добу: 66
Одужали за добу:108
Кількість хворих  в стац. МТМО: 90
Фотогалерея
Служба зайнятості
Посилання на сайти