Ковельські каратисти показали високий клас і здобули 17 нагород

Ковельські каратисти показали високий клас і здобули 17 нагород

У місті Дубно пройшов відкритий чемпіонат Рівненської області з кіокушин карате серед дітей, підлітків та дорослих. У змаганнях взяли участь збірні шкіл міст Рівного, Тернополя, Запоріжжя, Хмельницького, Славути, Миколаєва, Ковеля, Броварів, Дубно та Криму.
Ковельські каратисти під керівництвом тренера Віктора Обухова в командному заліку посіли друге місце. Серед переможців та призерів: Дмитро Абрамчук (третій результат у категорії 6-7 років); Денис Троцюк, Ілля Романюк - третє місце, Вікторія Ксюк – друге ( 8-9 років); серед десяти-, одиннадцятирічних ровесників найвищу сходинку п’єдесталу посіли Сергій Козін , Михайло Наумчик, Сергій Качалай, Захар Оніщук, Богдан Брагнюк, Іван Потапчук, «срібло» здобули Станіслав Пшонік , Олександр Коваль , Павло Хлуд, «бронза» -в Назара Скуратівського; у категорії 12-13 років другим став Василь Януль, на третьому місці Фрунзік Королік.
Наші спортсмени повернулися у рідне місто із 6 «золотими», 5 «срібними» і 6 «бронзовими» медалями.
Відділ молоді, фізичної культури та спорту виконавчого комітету Ковельської міської ради вітає тренера та його вихованців з достойним виступом та бажає подальших перемог на обласних та всеукраїнських турнірах.  

Читайте також:

06 березня 2017
Ковель VS Covid
Станом на 13.10.2021 
Захворіли за добу: 64
Одужали за добу: 12
Кількість хворих  в стац. МТМО:  91
Фотогалерея
Служба зайнятості
Посилання на сайти