Подарунок військовим від міської влади та народного депутата

Подарунок військовим від міської влади та народного депутата

Сьогодні у Ковелі на площі Героїв Майдану  міський голова Олег Кіндер, представник благодійного фонду «Патріоти Волині» Павло Самолюк  передали автомобіль волонтерам, який вони найближчим часом доправлять на передову.

Звертаючись до присутніх Олег Олексійович зазначив, що три роки тому, коли розпочиналась Революція Гідності, ніхто не підозрював, що мирна акція протесту переросте у збройне повстання.

На жаль, після трагічних подій на Майдані, в Україну прийшло нове лихо – війна на сході. І тут, на мирній території, ми шукаємо усілякі можливості, аби підтримувати наших бійців.

Місяць тому до нього звернувся начальник технічного забезпечення високомобільних десантних військ Збройних Сил України,  підполковник Вадим Дорофєєнко з проханням допомогти з автомобілем, тому що два позашляховики, які саме для його підрозділу у певний час придбав народний депутат України Степан Івахів були підірвані, неодноразово  обстріляні і ремонту  уже не підлягають.

«При зустрічі з Степаном Петровичем я вів про це мову. Він одразу погодився  виділити  кошти, частково до цього долучилась і влада міста. Одразу був підібраний автомобіль – це Ніссан Тірану -2. Волонтери  провели технічне обслуговування машини  та повністю підготували  авто до експлуатації, пофарбували», - розповів міський голова.

Олег Олесійович передав ключі від позашляховика волонтеру Роману Чилію, який і  доправить його у Краматорськ та передасть транспортний засіб  військовослужбовцям.

Павло Самолюк  нагадав, що ще у травні 2014 року Степан Івахів разом із Ігорем Єрємєєвим започаткували проект «Збережи життя солдату». У його рамках тисячі солдатів, десятки підрозділів отримали матеріально-технічні засоби, які зараз допомагають їм нести службу.

Один з помічників Степана Івахіва, директор благодійного фонду «Патріоти Волині» Денис П’ятигорець, крім своєї основної роботи, є волонтером, він займається пошуком автомобілів для того, щоб їх переобладнати, забронювати, а потім передати в зону АТО. Це уже  буде шоста машина і третя придбана у співпраці з міською владою Ковеля.


Військовий комісар Сергій Гладун подякував міському голові, народному депутату за реальну підтримку бійців на сході, адже техніки там  не вистачає, вона часто виходить з ладу.  І вона неабияк потрібна для виконання різного роду завдань.


Авто освятив отець Ростислав Дідух, настоятель релігійної громади Преображення Господнього УПЦ КП.

Читайте також:

21 листопада 2016
Ковель VS Covid
Станом на 17.09.2021 
Захворіли за добу: 58
Одужали за добу: 7
Кількість хворих  в стац. МТМО:  43
Фотогалерея
Служба зайнятості
Посилання на сайти