Дорогі друзі!

Інтернет-ресурс, на якому ви перебуваєте, припинив свою роботу.

Представляємо Вам нову версію сайту Ковельської міської ради: https://kowelrada.gov.ua.

Свіжий погляд на Ковель молодих та таланових митців

Свіжий погляд на Ковель молодих та таланових митців

У культурно-просвітницькому центрі діє фотовиставка «Ковель, яким ми його бачимо». Їі представляє креативна група «Art Famili», яка була створена рік тому. В ній об’єднались молоді фотографи, дизайнери, ілюстратори – Олексій Тарасюк, Катерина Чехова, Денис Михалевич, Дарія Зотова.


Один з учасників Олексій Тарасюк розповідає: «Взагалі ідея виставки -  наша спільна: а давайте сьогодні щось зробимо, а давайте щось покажемо, але потім ми зрозуміли, що це досить серйозно і виставка повинна мати сенс, певне спрямування, об’єднуватись темою. Всі ці роботи – це наша душа, наші почуття».


Роботи - неординарні, вони спонукають до  філософських роздумів, додають настрою, оптимізму, гордості за своє рідне місто, за молодь, яка зуміла його показати так  стильно/


«Думаю, напевно всіх цікавить, чому ми вибрали саме таку тему, адже про Ковель було багато виставок, багато ми бачили фото, але для нас - це особлива тема, тому що саме це місто нас об’єднало», - говорить одна з авторів Катерина Чехова.


На фото можна зустріти і нову набережну, вулиці Ковеля, його духовні святині, цікаві будівлі, перетнутись з його мешканцями. Перед нами постає місто у різні пори доби та року.


Під час відкриття Олексій звернув увагу присуніх, що експозиція поділена на чотири зони. Перша – фото Ковеля, те, що відбувається впродовж дня, та особистий його проект «Старе-нове місто», графіка Дарії Зотової.

Друга частина – це стіна Катерини Чехової, те, що вловив її фотооб’єктив.

Третя – це лише три  фотографії, до речі - портрети, які зроблені два-три роки тому, але для всіх учасників вони особливі, які і досі здатні додавати позитивних емоцій та відчуттів.

 Завершальна частина  – вечір, захід сонця, ніч Ковеля у різних варіаціях, доповнена знову ж таки графікою Дарії.

Більшість учасників групи – студенти Київських вузів, колишні  вихованці художньої школи імені Андроника Лазарчука.

Тож з дебютом молодих митців прийшла привітати директор навчального закладу Олена Цьомик.


Звертаючись до них, Олена Степанівна зазначила: «Сказати, що такої виставки ще не було – це мало. Перш за все мене радує те, що тема  – наш Ковель. Дивлячись на ці фотографії, я починаю по-новому закохуватись в місто. Саме з нашої маленької батьківщини починається Україна. Це настільки талановито,  креативно, професійно, високохудожньо створено, що хочеться побільше таких акцій і таких молодих творчих людей, тоді б в нашій країні і патріотів було б більше. Це свіжий погляд на Ковель. Нам знайомі ці місця, бо кожного дня ходимо повз них, бачимо і одночасно не впізнаємо, тому що нам представили їх в іншому ракурсі, знайшли тонку ноту, яку ми не розчули. Зараз завдяки  молодим авторам нам відкрились очі. Дійсно, красиве потрібно шукати біля себе,  творити його і дарувати людям».

Усі, хто був на відкритті виставки, мали можливість переглянути фільм про Ковель, створений Денисом Михалевичем. Відеоробота, виконана у стилі промолролика,  зачарувала присутніх, вона вийшла напрочуд вдалою.

Автор за кадром словесно теж поділився своїми думками: «Кожен день, йдучи містом, я помічаю, як воно розвивається, відкриваються можливості для втілення нових ідей та покращується життя мешканців. Скільки Ковель пережив злетів та падінь та досяг свого розквіту. Як багато людей тут трудились, щоб врешті-решт ми насолоджувались неповторністю нашого міста».

Сказане особливо потішило присутню на відкритті - секретаря міської ради Віру Федосюк.

Віра Іванівна подякувала учасникам «Art Famili» за їх небайдужість,  позитивний настрій та любов до рідного міста.

Вона теж не стримувала свого захоплення  від побаченого: «Я думала, що все знаю про наше рідний Ковель, але оглянувши роботи, розумію, що це не зовсім так. Сьогодні я глянула на місто очима нашої прекрасної молоді і познайомилась з ним, ніби вперше. А фільм про Ковель теж надзвичайно вразив. Одразу захотілось, щоб його подивилась вся Україна і заздрила нам, що  ми тут живемо. Міська влада і надалі  буде дбати, щоб наше місто у кожну пору було прекрасним і спонукало до творчості та бажання тут жити і працювати».

Запрошуємо усіх ковельчан подивитись на своє рідне міста очима молоді,  завітавши на виставку, яка діятиме впродовж місяця.


Читайте також:

17 листопада 2016
Ковель VS Covid
Станом на 04.02.2022 
Захворіли за добу: 149
Одужали за добу: 81
Кількість хворих  в стац. МТМО: 45
Фотогалерея
Служба зайнятості
Посилання на сайти