У День незалежності для юних ковельчан відбулося справжнє патріотичне свято

У День незалежності для юних ковельчан відбулося справжнє патріотичне свято

Знайшлося заняття до душі, у день головного національного свята, і найменшим ковельчанам. На центральній площі нашого міста клуб «Капітошка» влаштував справжнє феєричне дійство для дітвори.

Маленькі патріоти веселилися, співали, танцювали, брали участь у спортивних конкурсах та мали змогу поласувати солодощами. Після закінчення заходу шляхом жеребкування було визначено щасливчиків, котрі отримали цікаві подарунки: розвиваючі ігри, захисні манжети для катання на роликах, м'ячі.

Цього ж дня відбулася благодійна акція зі збору коштів на лікування мами волонтера Людмили Савіної та кіборга Андрія Луцика, якому необхідна операція. Щире спасибі усім небайдужим людям. Нехай повернуться сторицею Ваші добро і чуйність!

Ввечері усі бажаючі мали змогу взяти участь у конкурсі патріотичного караоке. Переможцем, за оплесками глядачів, стала Ольга Папінко. До речі, зібрані кошти Ольга віддала на благодійну справу. Усі учасники  отримали  подарунки від виконавчого  комітету Ковельської міської ради..

Велика вдячність волонтерам громадської спілки "Волинь - територія життя", а особливо президенту Наталії Наконечній та Олені Грицюк, керівнику фітнес клубу "FitCurves" - Юлії Чолій, директору Палацу учнівської молоді Тетяні Середюк, міській владі та усім ковельчанам, які брали активну участь у святі.Ковельський міський центр
соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді
 

Читайте також:

29 серпня 2016
Ковель VS Covid
Станом на 17.09.2021 
Захворіли за добу: 58
Одужали за добу: 7
Кількість хворих  в стац. МТМО:  43
Фотогалерея
Служба зайнятості
Посилання на сайти