У Ковелі родини загиблих учасників АТО забезпечили житлом

У Ковелі родини загиблих учасників АТО забезпечили житлом

Ще двом ковельським сім’ям загиблих учасників АТО – Ярмолюків та Данилевичів надано квартири.

Міський голова Олег Кіндер на сьогоднішньому засіданні викокому, де розглядалось це питання, висловив вдячність народному депутату Степану Івахіву та голові обласної ради Ігорю Палиці за фінансову допомогу у вирішенні цього питання.

У нинішньому році три двокімнатні помешкання куплено в новобудовах Луцька. Таким було бажання родин. Виділеної державної субвенції на забезпечення сімей загиблих військовослужбовців, які брали безпосередню участь у антитерористичній операції,  житлом було недостатньо. Тому до благородної справи долучились благодійники.

За кошти державного і міського бюджетів придбано житло дружині загиблого Шилік Олені Григорівні з дітьми. З цих же джерел і завдяки благодійному фонду Степана Івахіва профінансовано придбання оселі для вдови Ярмолюк Юлії Юріївни з синами. За кошти благодійного фонду забезпечив житлом родину Данилевич Ольги Василівни  Ігор Палиця.

Квартиру мамі загиблого воїна Абрамчук Антоніні Петрівні виділили з міського звільненого фонду.

У Ковелі чотири сімї загилих учасників АТО потребували поліпшення житлових умов і перебували на квартирному обліку. Завдяки зусиллям міської влади всі вони на сьогодні забезпечені власним житлом.


Читайте також:

14 квітня 2016
Фотогалерея
Оголошення
Програма про наше місто
Служба зайнятості
Посилання на сайти