Ковельські депутати шукають можливість допомогти мешканцям військового містечка

Ковельські депутати шукають можливість допомогти мешканцям військового містечка

Депутати на 77-ій сесії міської ради прийняли Звернення до Міністра оборони України, голови Волинської облдержадміністрації, голови Ковельської райдержадміністрації щодо врегулювання питання передачі військового містечка №25 по вул.Кутузова, 12 в м. Ковелі територіальній громаді
                                                                                
 Міністру оборони України
Голові Волинської обласної
державної адміністрації  
                                                                               Голові Ковельської районної 
                                                              державної адміністрації
  

Звернення
       До Ковельської міської ради постійно звертаються мешканці військового містечка №25 по вул.Кутузова, 12 в м.Ковелі Волинської області  щодо врегулювання питання передачі житлового фонду названого військового містечка у власність територіальної громади м. Ковеля.  Неодноразово з цього приводу зверталися  і ми  до Вас. 
       Однак питання залишається відкритим та створює соціальну напругу серед мешкаців містечка, які скаржаться  на житлово-комунальні проблеми.
      Житлові будинки №№1, 2, 3, 4, 5 військового містечка №25 є відомчими і належать Міністерству оборони України та  потребують капітального ремонту, заміни всіх комунікацій. Вони знаходяться на землях Дубівської сільської ради Ковельського району. Питання щодо юридичного оформлення права користування земельними ділянками під будинками за Ковельською міською радою на сьогоднішній день залишається не вирішеним.
Загальна сума витрат з ремонту будинків, водопровідних, каналізаційних мереж та забезпечення автономним опаленням житлового фонду військового містечка №25 по вул.Кутузова, 12, (п’ять житлових будинків) за розрахунками комунальних служб міста (станом на 01.04.2011 року) складає понад вісім мільйонів гривень, фінансування яких неможливе з місцевого бюджету.  
За таких умов житлові будинки по вул.Кутузова, 12, територіальна громада міста Ковеля прийняти  не може. 
Ковельська міська рада готова розглянути питання прийняття у власність територіальної громади міста Ковеля житлового фонду військового містечка №25 по вул.Кутузова, 12 в м.Ковелі Волинської області після юридичного оформлення права користування земельними ділянками під будинками військового містечка за Ковельською міською радою та проведення капітального ремонту будинків. 
        Враховуючи вищевикладене, звертаємось до Вас з проханням про вирішення питань стосовно створення належних умов проживання для мешканців військового містечка.
 
Прийнято на  сімдесят сьомій
сесії міської ради
24.09.2015 року
                                                                                                                                                                                  
 

Читайте також:

25 вересня 2015
Ковель VS Covid
Станом на 14.01.2021
Захворіли за добу: 24
Одужали за добу: 10
Кількість хворих  в стац. МТМО: 20
Фотогалерея
Оголошення
Програма про наше місто
Служба зайнятості
Посилання на сайти