Бійці із зони АТО просять допомоги у ковельчан

Бійці із зони АТО просять допомоги у ковельчан

Під час 77-ї сесії міської ради до депутатів звернувся офіцер відділення по роботі з особовим складом управління 28-ї механізованої бригади Руслан Війтик. Перш за все, він від імені усієї бригади бійців подякував за допомогу військовослужбовцям, які беруть участь в антитерористичній операції на сході України, депутатам міської ради, громадським активістам та волонтерам. Зокрема Юрію Семенюку, Вірі Федосюк, Миколі Печенюку та представникам громадських організацій, волонтерам, які надають постійну підтримку бійцям 28-ї бригади.
Руслан Війтик також висловив прохання до ковельчан вкотре допомогти військовим. Він розповів, що 28-а механізована бригада зараз виведена із зони бойових дій для того, аби до 9 жовтня відновити бойову готовність, поповнити особовий склад новими силами – мобілізованими для проходження військової служби солдатами, а тих, хто уже відслужив визначений термін, відправити додому. Тож за два тижні 28-а бригада має бути готовою до виконання бойових завдань в зоні АТО. У зв’язку з цим є нагальна потреба у забезпеченні дизельними генераторами та маскувальними сітками. Вкрай необхідним на сьогодні є програмне забезпечення комп’ютерної техніки. Мова йде про захист від втручання російських найманців у комп’ютерну систему.
Крім того, бійці бригади мають потребу у придбанні медичних переносних холодильників та автосумок.
Офіцер відділення по роботі з особовим складом звертається до усіх небайдужих людей допомогти забезпечити усім необхідним бійців, які згодом знову нестимуть службу у зоні АТО на Донеччині. До 5 жовтня Руслан Війтик перебуватиме у Ковелі. Номер телефону Руслана Війтика: 068 120 74 22.
 

Читайте також:

24 вересня 2015
Ковель VS Covid
Станом на 16.06.2021 
Захворіли за добу: 9
Одужали за добу: 48
Кількість хворих  в стац. МТМО: 38
Фотогалерея
Служба зайнятості
Посилання на сайти