У зоні АТО загинув ковельчанин Володимир Киян

У зоні АТО загинув ковельчанин Володимир Киян

Як повідомив військовий комісар Ковельського об’єднаного військового комісаріату Сергій Гладун, 3 вересня поблизу Щастя у Луганській області загинув ковельчанин – командир мінометної роти 80-ї бригади капітан Володимир Киян.
Він підірвався на фугасі, коли разом з іншими бійцями проводив розслідування загибелі волонтера та співробітника Держфіскальної служби мобільної групи.
Володимиру було 33 роки. Останнім часом він мешкав у Львові. Маючи досвід бойових дій в Іраку, пішов добровольцем під час першої хвилі мобілізації. До 2004 року Володимир Киян служив у Ковелі у 802-у реактивному артилерійському полку, який був розформований. Саме тоді кадровий військовий перевівся до Львова. На фронті – з квітня 2014 року. Він пройшов найжорстокіші битви в районі Луганська. Його підрозділ обороняв Луганську ТЕС. Боєць з позивним «Тайфун» був одним з кращих офіцерів, його поважали товариші, ним пишалась родина.
У Львові на нього чекала дружина з тримісячним сином, у Ковелі – мама, сестра та інші рідні.

Ковельська міська рада, її виконавчий комітет висловлюють співчуття родині Володимира Кияна. Схиляємо голови у глибокій жалобі та сумуємо з приводу його загибелі.
Світла пам’ять і вічна слава Герою! 

Читайте також:

04 вересня 2015
Фотогалерея
Програма про наше місто
Посилання на сайти