Давайте зробимо наше місто Ковель чистішим!

Давайте зробимо наше місто Ковель чистішим!

У березні-квітні 2015 року в Україні проходить щорічна акція «За чисте довкілля». Під час її проведення передбачається комплекс заходів із озеленення, забезпечення чистоти і порядку в населених пунктах району, ліквідації несанкціонованих сміттєзвалищ побутових та інших відходів, прибирання та приведення у належний санітарний стан прибудинкових територій, парків, скверів, дитячих, спортивних і господарських майданчиків,   вулиць, доріг, тротуарів, зупинок громадського транспорту, кладовищ, братських могил, меморіальних комплексів та місць почесних поховань, очищення від сміття берегів водойм, а також належна підготовка до Великодніх і травневих свят.
З метою створення сприятливого для життєдіяльності людей довкілля, збереження і охорони навколишнього природного середовища, забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення, відновлення належної чистоти і порядку на  території міста Ковеля міський голова Олег Кіндер видав розпорядження про проведення місячника з благоустрою міста, який розпочався 12 березня і триватиме до 11 квітня, а завершиться Днем благоустрою.
Закликаємо взяти активну участь у щорічній Всеукраїнській акції з благоустрою «За чисте довкілля» громадськість, підприємства, установи і організації різних форм власності, учнівську  молодь.
Сподіваємося, що і цього року ковельчани візьмуть найактивнішу участь у весняних заходах з упорядкування вулиць, прибудинкових територій, парків, зелених зон тощо.
Приєднуйтесь до участі в акції! Давайте разом зробимо наше місто та  довкілля чистішим!Алла Киричук, головний спеціаліст відділу
земельних ресурсів та охорони
навколишнього природного середовищаЧитайте також:

25 березня 2015
Фотогалерея
Оголошення
Програма про наше місто
Служба зайнятості
Посилання на сайти