Зведення будинку на вулиці Ватутіна призупинено

Зведення будинку на вулиці Ватутіна призупинено

У полі зору міської влади постійно перебуває питання будівництва будинку на вулиці Ватутіна, 70-б. Його почали зводити  в 2007 році в рамках програми надання пільгових довготермінових кредитів на будівництво житла для молодих сімей. Тоді державним фондом сприяння молодіжному житловому будівництву та сім’ями на умовах співфінансування із залученням кредитних ресурсів було оплачено будівництво 60-ти квартир, загалом понад 16 мільйонів гривень, що становить 90 відсотків кошторисної вартості об’єкта. З  них – 7, 5 мільйонів безслідно зникли, що й досі є предметом розслідування правоохоронних органів.

Питання продовження будівництва неодноразово міська влада піднімала на  державному рівні.  1 серпня 2013 року  Кабмін прийняв рішення про виділення 41,4 мільйона гривень на завершення спорудження проблемних  житлових об’єктів за програмою молодіжного житлового будівництва. З них понад  чотири мільйони отримав Ковель. Завдяки цьому 30 ковельських родин нарешті торік отримали квартири у першій черзі новобудови.

Обіцяне новосілля у 2014 році для інвесторів другої черги відкладається, На сьогодні цей об’єкт залишається проблемним і всі роботи на ньому призупинено через відсутність фінансування. Із п’яти поверхів зведено - 3, 5. 
 
Про цю проблему міський голова Олег Кіндер інформував голову Волинської  обласної ради Валентина Вітра та голову облдержадміністрації Григорія Пустовіта. Керівникам області також направлено листи з проханням  посприяти у виділенні коштів з обласного  бюджету на добудову об’єкта. У них йдеться: «Щоб не допустити руйнування та розкрадання державного майна, переконливо просимо Вас посприяти у виділенні коштів з обласного бюджету в сумі 2 мільйона гривень на добудову незакінченої секції будинку на вулиці Ватутіна, 70-б, так як цей об’єкт знаходиться на балансі обласного департаменту житлово-комунального господарства та будівництва ОДА».

Також Олег Олексійович зустрічався у Києві з віце-прем'єр-міністром - міністром регіонального розвитку і ЖКГ Володимиром Гройсманом,  народним депутатом України Степаном Івахівим, які, в свою чергу, пообіцяли допомогу у вирішенні цього питання. Листи щодо фінансування   будівництва цим високопосадовцям направили інвестори другої черги будинку.
 

Читайте також:

22 липня 2014
Фотогалерея
Оголошення
Програма про наше місто
Служба зайнятості
Посилання на сайти