Запрошуємо ковельчан до участі в конкурсі «Кращий»

Запрошуємо ковельчан до участі в конкурсі «Кращий»

 Щорічно у Ковелі проводиться  конкурс за участю  колективів та міських жителів, які мають високі здобутки у певних сферах діяльності. Урочисте нагородження переможців пам’ятними кубками, Подяками міського голови відбувається у першу неділю липня – під час святкових заходів з нагоди Дня міста.
     Цьогоріч конкурс  стартував  у таких номінаціях:
«Громадський діяч року» - учасниками є представники громадських організацій та об'єднань, профспілок, лідери місцевих осередків політичних партій, лідери місцевого самоврядування, які працюють на громадських засадах і мають вагомі досягнення.
     Жителів краю, які проявили ініціативність та активність у благодійній діяльності, запрошуємо позмагатись за титул «Меценат року».
     Переможці в обласних, всеукраїнських конкурсах, олімпіадах, турнірах, конкурсах-захистах науково-дослідницьких робіт, змаганнях, фестивалях – претенденти на успіх в номінації  «Юний талант року».        
    Чекаємо заявок на пам’ятний кубок за «Найкращий благоустрій території підприємства, організації»: до уваги береться впорядкування та озеленення території, що належить підприємству чи організації, влаштування вуличного освітлення, розміщення малих архітектурних форм.
     Детальніше з Положеннями «Про визначення переможців у номінаціях» можна ознайомитися у відділі внутрішньої політики, організаційної роботи за зв’язків з громадськістю виконавчого комітету міської ради (каб.214). Пропозиції та матеріали на участь у конкурсі прохання подавати у названий відділ до 18 червня 2014 року.
     Телефон  для довідок - 61726.                                                                                  Оргкомітет з організації
                  та проведення конкурсу


Читайте також:

05 червня 2014
Фотогалерея
Оголошення
Програма про наше місто
Служба зайнятості
Посилання на сайти