Цьогоріч «Зимовий калейдоскоп» зібрав рекордну кількість учасників

Цьогоріч «Зимовий калейдоскоп» зібрав рекордну кількість учасників

  На вулиці по-весняному тепло, а в галереї культурно-просвітницького центру домінують зимові сніжні пейзажі, малюнки  новорічно-різдвяної тематики. Їх створили учасники щорічного конкурсу малюнка «Зимовий калейдоскоп», який 19 рік поспіль проходить у нашому місті. Це завжди зорепад  творчих ідей, задумів, феєрверк кольорів та емоцій. Діти імпровізують, вигадують, уявляють і  з допомогою фарб, олівців передають це на папері. 
 
 Цьогоріч  на  виставці представлено рекордну кількість робіт – 424, торік їх було 300. Збільшилась і кількість учасників. 258 юних художників демонструють своє мистецтво, минулого року було зареєстровано 192 учасники. 167 малярів вперше стали конкурсантами. Розширюється і географія конкурсу. Чимало мешканців Ковельського району  порадували своєю майстерністю й талантом. 
За словами директора художньої школи імені Андроника Лазарчука  Олени Цьомик,  журі, оглянувши роботи, страшенно розгубилось. Дуже важко було визначити найкращих авторів, адже в кожному малюнку частинка душі, наполегливість і професіоналізм, креативність і бажання якнайвлучніше передати тему. Приємно, що з кожним роком конкурс набуває ще більшої популярності і приваблює ширше коло учасників. 
Та і нагород під час урочистого відкриття виставки було роздано цьогоріч чимало. Найперше їх отримали переможці у чотирьох категоріях. За підсумками І місця посіли — Маргарита Сахарук (вікова категорія від 13 до 15 років), Аліна Гейко (вікова категорія від 10 до 12 років), Катерина Кравчик (вікова категорія до 9 років), Микола Ничіпко(декоративно-прикладні твори). Всі вони, а також срібні і бронзові призери отримали Подяки, подарунки та солодощі від благодійного фонду «Патріоти Волині». Представник організації Наталія Романчук передала вітання з Новим роком та Різдвом Христовим  від Степана Івахіва та побажала дітворі і надалі не полишати улюблену справу.
За рішенням журі багато хлопців та дівчат було нагороджено Подякою «За активну участь». Вони представили на конкурс по кілька своїх робіт. Не оминули увагою організатори і наставників юних дарувань, відзначивши їх теж Подяками.
Голова благодійного фонду «Майбутнє Волині» Сергій Дружинович, вітаючи учасників «Зимового калейдоскопу»,  нагородив тих,  які найбільш влучно у своїх роботах передали українські народні традиції, різдвяний колорит цих зимових свят.
Олена Степанівна також вручила нагороди від мецената конкурсу Наталії Дуброви. 
 Підтримали «Зимовий калейдоскоп» та допомогли в організації та проведенні заходу   - благодійні фонди «Патріоти Волині» та «Майбутнє Волині», ТзОВ «Ковельська міська друкарня»,   міська організація ВО «Батьківщина», міська організація ВО «Свобода», газета «Вісті Ковельщини», меценат Наталія Дуброва. 
Дитячі роботи  впродовж місяця даруватимуть море радості і позитиву всім, хто завітає на виставку у культурно-просвітницький центр.
 

Читайте також:

09 січня 2014
Фотогалерея
Оголошення
Програма про наше місто
Служба зайнятості
Посилання на сайти