До міської влади – з колядками

До міської влади – з колядками

Не порушують доброї традиції вітати представників влади міста з Новорічними та Різдвяними святами аматорські колективи. Цього року до виконавчого комітету знову завітали учасники хору «Криниця» ПТМ «Ковельтепло» (керівник Олексій Кіпень). Вони привітали колектив міської ради та міського голову Олега Кіндера з Різдвом Христовим. У їх виконанні прозвучали пісні, колядки та щирі побажання.
Продовжили святкові віншування представники церковної громади – прихожани церкви Петра і Павла УПЦ КП на чолі з настоятелем храму отцем Олександром. Вони також заспівали низку колядок та побажали, аби Новий рік був щедрим на радість і добро, мир і щастя, злагоду і достаток. Благословили представників міської влади на успішну працю на благо громади.
Учні школи мистецтв зі своїми викладачами також привітати з Різдвом Христовим працівників виконавчого комітету міської ради. Надзвичайно зворушливо та щиро звучали у їх виконанні віншування, святкові пісні та колядки.
Міський голова Олег Кіндер від імені колективу подякував колядникам за створений гарний настрій, за привітання та побажав гостям усіляких гараздів у новому році та вручив подарунки. 

Читайте також:

09 січня 2014
Фотогалерея
Оголошення
Анонс
Програма про наше місто
Служба зайнятості
Посилання на сайти