Дорогі друзі!

Інтернет-ресурс, на якому ви перебуваєте, припинив свою роботу.

Представляємо Вам нову версію сайту Ковельської міської ради: https://kowelrada.gov.ua.

Ковель отримав реанімобіль від благодійного фонду «Патріоти Волині»

Ковель отримав реанімобіль від благодійного фонду «Патріоти Волині»

Ковель отримав від народного депутата та благодійного фонду «Патріоти Волині» реанімаційний автомобіль. Він дає більше можливостей ніж ті, які є сьогодні у користуванні місцевих медиків, адже він оснащений усім необхідним спеціалізованим медичним обладнанням.
Авто для невідкладної медичної допомоги Ковельському міськрайонному територіальному медичному об’єднанню подарував Степан Івахів. Він зустрівся з колективом МТМО та головним лікарем Олегом Самчуком, міським головою Олегом Кіндером та головою райдержадміністрації Сергієм Матяшуком.
Під час зустрічі Степан Івахів зауважив, що він продовжує втілювати в життя те, що обіцяв виборцям. Зокрема й щодо забезпечення спеціалізованими автомобілями усіх районних лікарень 21-ого виборчого округу. Оскільки повноцінних реанімаційних автомобілів на сьогодні в нашому регіоні немає.
Депутат звернувся до лікарів оцінити авто з професійної точки зору та висловити свої побажання щодо його вдосконалення.
Головний лікар МТМО Олег Самчук подякував народному обранцю від імені колективу та зазначив, цей автомобіль відповідає усім медичним нормам, завдяки чому ковельчани зможуть отримувати кваліфіковану і вчасну реанімаційну допомогу, а це врятує не одне життя.
Від імені громади міста висловив подяку міський голова Олег Кіндер. Він відзначив, що Степан Івахів – людина слова, він постійно працює в окрузі і допомагає мешканцям міста. Побажав подальшої успішної депутатської та благодійної діяльності.
 

Читайте також:

02 грудня 2013
Ковель VS Covid
Станом на 04.02.2022 
Захворіли за добу: 149
Одужали за добу: 81
Кількість хворих  в стац. МТМО: 45
Фотогалерея
Служба зайнятості
Посилання на сайти