Міський голова звітував перед громадою

Міський голова звітував перед громадою

У Народному домі «Просвіта» відбувся звіт міського голови Олега Кіндера перед громадою  щодо діяльності Ковельської міської ради та її виконавчих органів за 2012 рік. 

У своєму виступі Олег Олексійович поінформував про результати роботи  у всіх сферах міського господарства, відобразив стан соціально-економічного розвитку Ковеля, доповів про виконання міського бюджету та зупинився на інших, не менш важливих питаннях життєдіяльності міста.
Зроблено певний позитивний поступ у благоустрої міста, матеріальному зміцненні спортивної бази Ковеля, освітніх та культурних закладів, соціальному захисті населення. Однак, багато із запланованого ще чекає на своє вирішення.

Олег Олексійович висловив переконання, що коли міська рада, її виконавчі органи, керівники підприємств, організацій і установ міста, ковельчани спільно працюватимуть, то виграє від цього уся громада.

По завершенню доповіді міський голова відповів на запитання ковельчан, які впродовж кількох тижнів надходили на адресу газети «Вісті Ковельщини» та виконавчого комітету, про що була інформація на сторінках газети, офіційному сайті міської ради.Текстова версія звіту міського голови
 

Читайте також:

04 лютого 2013
Фотогалерея
Оголошення
Анонс
Програма про наше місто
Служба зайнятості
Посилання на сайти