Дорогі друзі!

Інтернет-ресурс, на якому ви перебуваєте, припинив свою роботу.

Представляємо Вам нову версію сайту Ковельської міської ради: https://kowelrada.gov.ua.

Ковельчанка здобула “срібло” на першості світу

Ковельчанка здобула “срібло” на першості світу

 З 26 листопада по 6 грудня в столиці Грузії м.Тбілісі  проходить чемпіонат і першість світу з Пара пауерліфтингу (жим штанги лежачи) серед  атлетів і атлеток з порушеннями опорно-рухового апарату. У ньому  беруть участь  443 спортсмени з 68 країн світу.

Ці змагання  - перший кваліфікаційний старт до XVII Паралімпійських літніх ігор 2024 року, які відбудуться у Парижі (Франція).
У перший день - на поміст в бальному залі  готелю  Hotels & Preference Hualing Tbilisi вийшли спортсмени юнацького віку  (до 20 років). 
 
У ваговій категорії дівчат до 41 кг Україну представляла ковельчанка Ксенія Токар. На жаль, відстояти  звання чемпіонки світу, яке  вона здобула в 2019 році в Нур-Султані (Казахстан), не вдалося. Її результат був другим, а медаль  - срібною.
У загальному командному заліку збірна України посіла  друге  місце з 20-ти  юнацьких команд світу.  Вітаємо наших юних паралімпійців. Нехай їх завжди супроводжує синій птах  удачі і приємний аромат перемоги.
 
На  цій же арені  продовжують  змагання зрілі атлети  (21рік і більше). 3 грудня у ваговій категорії до 80 кг під синьо-жовтим стягом буде боротись з важкою штангою та з 28-ма суперниками з 24 країн світу ковельчанин Юрій Бабинець. 
Бажаємо Юрію сили, високого результату  і  перемоги.
Валерій Дружинович, голова ГО “Спарта”
 
 

Читайте також:

01 грудня 2021
Ковель VS Covid
Станом на 04.02.2022 
Захворіли за добу: 149
Одужали за добу: 81
Кількість хворих  в стац. МТМО: 45
Фотогалерея
Служба зайнятості
Посилання на сайти