Дорогі друзі!

Інтернет-ресурс, на якому ви перебуваєте, припинив свою роботу.

Представляємо Вам нову версію сайту Ковельської міської ради: https://kowelrada.gov.ua.

У навчальних закладах Ковеля ремонтують санвузли

У навчальних закладах Ковеля ремонтують санвузли

У  найближчі роки планують здійснити капітальний ремонт санвузлів  шкіл та дитсадків громади, адже вони практично всі не відповідають вимогам часу і потребують оновлення. Цьогоріч роботи тривають одразу в кількох  навчальних закладах.
Зокрема, у  сьомому ліцеї дев’ять санітарних кімнат, якими користувалися майже 50 років, довелось перепланувати, повністю замінити мережі, сантехніку. Ремонт на другому, третьому та четвертому поверсі завершено.  У цьому закладі люди з обмеженими фізичними можливостями часто проводять змагання з бочі.  Для їх зручності на першому поверсі буде облаштовано інклюзивний санвузол. З бюджету громади загалом на ремонт спрямовано 1 млн 390 тис. грн. Їх виконує  ТОВ «Новобуд».
Реконструкція дванадцяти санітарних кімнат завершується у тринадцятому ліцеї. Їх відремонтовано у тій частині приміщення, де знаходяться початкові класи. Потому підрядник  «Волиньекобуд»  виконуватиме роботи в тій частині будівлі, де навчається середня та старша ланка. Загалом для цього закладу  передбачено фінансування у сумі 4 млн 400 тис. грн.
Працює бригада і в ліцеї №3 імені Лесі Українки, яка проводить капітальний ремонт одного санвузла. Частково вони там уже оновлені.
 
У ліцеї  №12 роботи завершили. Їх було розпочато торік. Там повністю у санвузлах замінили всю сантехніку, комунікації, поклали нову плитку. Встановили бойлери для підігріву води. 
 
У закладах дошкільної освіти теж запровадили програму реконструкції санвузлів за рахунок коштів  бюджету громади. Розпочали з  третього  та  четвертого садків.
У наступному році планують  ремонтувати санітарні кімнати у  ліцеях №10, №1, ЗДО № 5 та № 6.
 
Начальник управління освіти Віктор Бичковський зазначає, що уже працюють над проєктно-кошторисною документацією на ці об'єкти,  аби роботи провести у літній період, коли діти перебуватимуть на канікулах.
 
А нині перепрошує батьків та учнів тих закладів, де відбуваються ремонти, за незручності і дякує за розуміння.
 
 

Читайте також:

29 листопада 2021
Ковель VS Covid
Станом на 04.02.2022 
Захворіли за добу: 149
Одужали за добу: 81
Кількість хворих  в стац. МТМО: 45
Фотогалерея
Служба зайнятості
Посилання на сайти