Дорогі друзі!

Інтернет-ресурс, на якому ви перебуваєте, припиняє свою роботу.

Представляємо Вам нову версію сайту Ковельської міської ради: https://kowelrada.gov.ua.

Ковель отримає кредит від НЕФКО на облаштування сучасного вуличного освітлення

Ковель отримає кредит від НЕФКО на облаштування сучасного вуличного освітлення

Проєкт рішення про затвердження Програми управління місцевим боргом бюджету Ковельської міської територіальної громади на 2022-2026 роки  підтримала  постійна депутатська комісія з питань планування, бюджету і фінансів 
Йдеться про запозичення від Північної Екологічної Фінансової Корпорації (НЕФКО), яке  буде спрямоване на фінансування енергозберігаючого проєкту в теріторіальній громаді - «Капітальний ремонт мереж вуличного освітлення у місті Ковель Волинської області шляхом технічного переоснащення світильників на основі LED технологій».
 
Начальник фінансового управління Валентина Романчук зауважила, що уже надійшло рішення від НЕФКО, що організація Ковельській громаді надасть кредит у сумі 15 мільйонів 50 тисяч гривень. 
Відсоткова ставка за користування кредитними коштами – 3% річних. Період, на який здійснюється запозичення – 5 років ( з урахуванням пільгового періоду 18 місяців від дати підписання кредитного договору).
 
Нагадаємо, що у  Ковельській громаді наступного року планують на 120 вулицях облаштують сучасне LED-освітлення. Будуть замінені не лише лампи, а й опорні конструкцій. А також забезпечено диспетчеризацію процесу.

Читайте також:

23 листопада 2021
Ковель VS Covid
Станом на 04.02.2022 
Захворіли за добу: 149
Одужали за добу: 81
Кількість хворих  в стац. МТМО: 45
Фотогалерея
Служба зайнятості
Посилання на сайти