У Ковелі біля ліцею №3 імені Лесі Українки та універмагу створюють затишок і комфорт

У Ковелі біля ліцею №3 імені Лесі Українки та універмагу створюють затишок і комфорт

Ковель з кожним днем стає ошатнішим. Ще в одній частині нашого міста - біля ліцею №3 імені Лесі Українки та універмагу створюють затишок і комфорт. Благоустрій здійснюється завдяки співпраці міської влади та соціально відповідального бізнесу.
Підприємець, член виконкому Роман Дідицький взявся облаштувати територію біля своєї рідної третьої школи. Там уже почали вкладати  бруківку,  встановлювати декоративний паркан, згодом - буде і нова сучасна зупинка. На місці ж знесених дерев висадять декоративні клени.
Над проєктом працювали досить довго. Роман  прагнув, аби усе було стильно, по-сучасному і гарно доповнювало територію навколо.
Важливою частиною цих змін, на думку головного архітектора Людмили Мурай, стала звичайна кишеня для автомобілів. Її тут дуже бракувало, адже чимало батьків привозять дітей до школи і тепер їм буде значно зручніше паркуватись. Поряд торгівельні заклади: їх відвідувачі теж позитивно оцінили зміни.
Кошти на облаштування тротуару біля універмагу спрямували з міського бюджету. Роботи тривають.  Важливо, аби погодні умови не зашкодили їх виконати цьогоріч, щоб ковельчанам та гостям міста не створювати зайвих незручностей. 

Читайте також:

09 листопада 2021
Ковель VS Covid
Станом на 12.01.2022 
Захворіли за добу: 19
Одужали за добу: 32
Кількість хворих  в стац. МТМО: 29
Фотогалерея
Служба зайнятості
Посилання на сайти