У Ковелі для комунального підприємства придбали новий сміттєвоз

У Ковелі для комунального підприємства придбали новий сміттєвоз

Новий сміттєвоз на базі шасі МАЗ отримало РЖКП №1. На його придбання   з бюджету громади виділено 2 млн 698 тис. грн.
Технічні характеристики транспортного засобу говорять про його мобільність, маневреність. Заднє завантаження сміттєвоза дозволяє забезпечити зручний під’їзд до майданчика  з контейнерами та  здійснити швидке механічне  завантаження.  
 
“Уже давно виникла необхідність у такому  автомобілеві. Він може перевозити  одночасно великі об’єми твердих побутових відходів. Місткість кузова — 18,5 м³.  Крім того, транспортний засіб оснащений  потужним  пресом, який забезпечує найвищий коефіцієнт ущільнення сміття, що теж збільшує ефективність”, - говорить начальник РЖКП №1 Віктор Солов’янчук.
У найближчі дні автомлобіль уже можна буде побачити у роботі. 
 
У Ковельській громаді і надалі планують поповнювати автопарк спеціалізованою технікою. Нагадаємо, що для обслуговування сіл,  у цьому році мають придбати 3 трактори з  відвалом для снігу та дорожньою щіткою. Минула зима показала, що такої техніки бракує і вона вкрай необхідна, аби забезпечити у снігопади розчищення доріг у селах, яких у нашій громаді – 14.
 
Депутати дали згоду на виділення для цього коштів – 1млн 650 тис. грн. Навесні планують закупити ще причепи для цих тракторів.  І вони будуть впродовж року використовуватись для господарських потреб сіл.
 
 
 

Читайте також:

27 жовтня 2021
Ковель VS Covid
Станом на 12.01.2022 
Захворіли за добу: 19
Одужали за добу: 32
Кількість хворих  в стац. МТМО: 29
Фотогалерея
Служба зайнятості
Посилання на сайти