Дорогі друзі!

Інтернет-ресурс, на якому ви перебуваєте, припинив свою роботу.

Представляємо Вам нову версію сайту Ковельської міської ради: https://kowelrada.gov.ua.

У Ковелі провели акцію "Візьми дитину у родину"

У Ковелі провели акцію "Візьми дитину у родину"

У рамках проведення заходів до дня усиновлення працівники служби у справах дітей спільно з фахівцями міського центру соціальних служб провели вуличну акцію "Візьми дитину у родину". 
У буклетах, які вручалися перехожим, містилась інформація про сімейні форми влаштування дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, а також інформація про місце знаходження служб та відділів, які можуть надати роз'яснення з цього приводу. 
 
 
Інформаційна довідка. У Ковельській міській громаді проживає 17 390 дітей, з них 112 - мають статус дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування. 20 дітей від 5 до 18 років підпадають під усиновлення. 
 
На території громади проживає 21 сім’я, які усиновили 22 дітей, подарувавши їм щастя мати родину.  З січня 2021 року в місті усиновлено 2 статусних дітей та 3 дітей одним з подружжя.
 
Велика вдячність всім небайдужим до дитячої долі. Візьміть дитину у родину! І нехай разом з цим прекрасним моментом у вас назавжди поселиться щастя, добробут та родинне благополуччя! 
 
Якщо ви маєте бажання в серці – подарувати нову СІМ’Ю, дитині або підлітку, що втратили своїх рідних, якщо у Вас виникнуть питання, то Ви можете  звернутись до місцевої служби у справах дітей.
 
Адреса  служби у справах дітей виконавчого комітету Ковельської міської ради - м. Ковель, вул. Незалежності, 73, каб. № 107, 108, тел. 61724, 61727
 
 
Служба у справах дітей
 
 
 
 
 
 
 

Читайте також:

08 жовтня 2021
Ковель VS Covid
Станом на 04.02.2022 
Захворіли за добу: 149
Одужали за добу: 81
Кількість хворих  в стац. МТМО: 45
Фотогалерея
Служба зайнятості
Посилання на сайти