Дорогі друзі!

Інтернет-ресурс, на якому ви перебуваєте, припинив свою роботу.

Представляємо Вам нову версію сайту Ковельської міської ради: https://kowelrada.gov.ua.

На вулиці Варшавській планують розмістити об’єкт дорожнього сервісу

На вулиці Варшавській планують розмістити об’єкт дорожнього сервісу

З метою врахування громадських інтересів під час розроблення містобудівної документації, проводиться обговорення та розгляд містобудівної документації «Детальний план території розміщення  об’єкта дорожнього сервісу та офісних приміщень по вулиці  Варшавській   в місті  Ковелі Волинської області (біля ДНЗ «Ковельський центр професійно-технічної освіти»)» (Скачати)

Детальний план розроблено з метою уточнення планувальної структури і функціонального призначення території та визначення параметрів забудови окремої земельної ділянки, всіх планувальних обмежень використання території згідно з державними будівельними і санітарно-гігієнічними нормами. 
Замовник містобудівної документації: відділ містобудування та архітектури виконавчого комітету Ковельської міської ради

Розробник містобудівної документації: приватний підприємець, архітектор Пекарчук Петро Петрович 

Підстава для  розроблення: рішення Ковельської  міської ради від  25 червня 2020 року №  68/48 «Про дозвіл на  розроблення детального плану території по вул. Варшавській (біля  ДНЗ «Ковельський центр професійно-технічної освіти»)»

Відповідальна за організацію розгляду пропозицій – начальник відділу містобудування та архітектури виконавчого комітету Ковельської міської ради  Мурай Людмила Любомирівна.
       
Основні техніко-економічні показники проекту:
Земельна ділянка, на яку розроблено детальний план території, розміщена в південно-західній частині міста, має площу 0,2081 га і  перебуває у приватній власності для будівництва та обслуговування будівель торгівлі, для будівництва об'єкту сервісного обслуговування (кадастровий номер 0710400000:14:011:0019). На території планується нове будівництво станції технічного обслуговування автомобілів з офісними приміщеннями. 
Площа забудови земельної ділянки складатиме 633,0 кв.м, площа мощення - 1412,0 кв.м, площа озеленення 205,0 кв.м. Для належного обслуговування об’єкту передбачається влаштування майданчиків для паркування автомобілів на  8 машиномісць.

Проект складається  з текстових та графічних матеріалів 

Графічні матеріали:
Схема розташування території у планувальній структурі міста
Схема планувальних обмежень
Проєктний план
Схема інженерної підготовки та вертикального планування території
Текстові матеріали: 
Пояснювальна записка
З детальним планом території можна ознайомитись на офіційному сайті Ковельської міської ради www.kovelrada.gov.ua у рубриці «публічна інформація», підрубриці «публічна інформація щодо містобудівної діяльності», а також містобудівна документація буде розміщена на інформаційному стенді на першому  поверсі будинку рад і у  відділі містобудування та архітектури каб. 105 (1-й поверх), тел.6-17-39 з  24 вересня 2021 року по 25 жовтня 2021 року з 8-30 до 17-00 (понеділок-четвер), з 8-30 до 16-00 (п’ятниця) за адресою:  м.Ковель вул. Незалежності,73. 
     
Пропозиції надаються особисто або через уповноваженого представника на ім’я міського голови  за адресою: м. Ковель, вул. Незалежності,73  або на електронну пошту zvernennya@kovelrada.gov.ua до 25 жовтня 2021 року.                
       
Пропозиції подаються у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистого підпису; від юридичних осіб – із зазначенням їх найменування, місцезнаходження, посади і особистого підпису керівника.
       
Пропозиції повинні містити чіткі обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.

Пропозиції, надані після встановленого строку залишаються без розгляду.

Подані пропозиції розглядаються у місячний строк.

Громадські слухання з обговорення містобудівної документації «Детальний план території розміщення  об’єкта дорожнього сервісу та офісних приміщень по вулиці  Варшавській   в місті  Ковелі Волинської області (біля ДНЗ «Ковельський центр професійно-технічної освіти»)» відбудуться 19 жовтня 2021 року о 15.00 в сесійному залі  Ковельської міської ради за адресою: м.Ковель, вул.Незалежності,73 (2-й поверх).
 
Відділ містобудування та архітектури
виконавчого комітету Ковельської міської ради»
 

Читайте також:

24 вересня 2021
Ковель VS Covid
Станом на 04.02.2022 
Захворіли за добу: 149
Одужали за добу: 81
Кількість хворих  в стац. МТМО: 45
Фотогалерея
Служба зайнятості
Посилання на сайти