Дорогі друзі!

Інтернет-ресурс, на якому ви перебуваєте, припинив свою роботу.

Представляємо Вам нову версію сайту Ковельської міської ради: https://kowelrada.gov.ua.

Запрошуємо до обговорення містобудівної документації

Запрошуємо до обговорення містобудівної документації

З метою врахування громадських інтересів під час розроблення містобудівної документації, проводиться обговорення та розгляд містобудівної документації «Детальний план території реконструкції складу під станцію технічного обслуговування автомобілів по вулиці  Володимирській, 156 в місті  Ковелі Волинської області» (Скачати)

Детальний план розроблено з метою уточнення планувальної структури і функціонального призначення територій, визначення параметрів забудови земельної ділянки та всіх планувальних обмежень використання території згідно з державними будівельними і санітарно-гігієнічними нормами. 
Замовник містобудівної документації: відділ містобудування та архітектури виконавчого комітету Ковельської міської ради
Розробник містобудівної документації: Приватне підприємство «Ковелькомунпроект»

Підстава для  розроблення: рішення Ковельської  міської ради від 22 квітня  2021 року  № 8/136 «Про дозвіл на  розроблення детального плану території по вул. Володимирській, 156».

Відповідальна за організацію розгляду пропозицій – начальник відділу містобудування та архітектури виконавчого комітету Ковельської міської ради  Мурай Людмила Любомирівна.
         
Основні техніко-економічні показники проекту:

Територія, на яку розроблено детальний план, знаходиться у південній  частині міста Ковеля та згідно генерального плану передбачена для розміщення виробничих підприємств. Територія, охоплена детальним планом, має площу 0,1114 га. В межах проектної ділянки, яка розташована  по вул. Володимирській, 156 і перебуває у приватній власності для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель і споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості (кадастровий номер 0710400000:16:003:0058) пропонується провести реконструкцію будівлі складу під станцію технічного обслуговування автомобілів. Площа забудови складатиме 289,46  кв.м, площа мощення – 664,58 кв.м, площа озеленення – 159,96 кв.м. 
Проект складається  з текстових та графічних матеріалів 
Графічні матеріали:
Схема розташування території у планувальній структурі міста
План існуючого використання території
Проєктний план
План червоних ліній
Схема інженерної підготовки території та вертикального планування
Текстові матеріали: 
Пояснювальна записка
З детальним планом території можна ознайомитись на офіційному сайті Ковельської міської ради www.kovelrada.gov.ua у рубриці «публічна інформація», підрубриці «публічна інформація щодо містобудівної діяльності», а також містобудівна документація буде розміщена на інформаційному стенді на першому  поверсі будинку рад і у  відділі містобудування та архітектури каб. 105 (1-й поверх), тел.6-17-39 з  24 вересня 2021 року по 25 жовтня 2021 року з 8-30 до 17-00 (понеділок-четвер), з 8-30 до 16-00 (п’ятниця) за адресою:  м.Ковель вул. Незалежності,73. 
     
Пропозиції надаються особисто або через уповноваженого представника на ім’я міського голови  за адресою: м. Ковель, вул. Незалежності,73  або на електронну пошту zvernennya@kovelrada.gov.ua до 25 жовтня 2021 року.                
       
Пропозиції подаються у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистого підпису; від юридичних осіб – із зазначенням їх найменування, місцезнаходження, посади і особистого підпису керівника.
       
Пропозиції повинні містити чіткі обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.
Пропозиції, надані після встановленого строку залишаються без розгляду.
Подані пропозиції розглядаються у місячний строк.

Громадські слухання з обговорення містобудівної документації «Детальний план території реконструкції складу під станцію технічного обслуговування автомобілів по вулиці  Володимирській, 156  в місті  Ковелі Волинської області» відбудуться 19 жовтня 2021 року о 15.00 в сесійному залі  Ковельської міської ради за адресою: м.Ковель, вул.Незалежності,73 (2-й поверх).
 
Відділ містобудування та архітектури
виконавчого комітету Ковельської міської ради»
 
 
 
 
 
 
 
 

Читайте також:

21 вересня 2021
Ковель VS Covid
Станом на 04.02.2022 
Захворіли за добу: 149
Одужали за добу: 81
Кількість хворих  в стац. МТМО: 45
Фотогалерея
Служба зайнятості
Посилання на сайти