Ковельчани долучились до екологічної акції «Міжнародний день чистих берегів»

Ковельчани долучились до екологічної акції «Міжнародний день чистих берегів»

Щороку у треті вихідні вересня у світі проходить масштабна екологічна акція «Міжнародний день чистих берегів», яка започаткована у 1986 році.  
Традиційно до неї долучаються і ковельчани. Цьогоріч колектив Ковельської експлуатаційної дільниці міжрайонного управління водного господарства разом з учнями 8-А класу Ковельського ліцею №1  прибрали територію біля Турії. 
 
Крім того, говорили  і про  масштаби забруднення водойм побутовими відходами, про проблему і небезпеку, яку несе сміття у воді.  Не оминула вона і Ковеля. І часто  біля Турії ми можемо бачити різноманітний непотріб. Спільними зусиллями було очищено  2,7 км берегової лінії.
 
 
"Щиро дякую усім, хто дбає про наше довкілля, і такими маленькими справами формує екологічну свідомість. Хочеться, щоб ми не були байдужими і жили у злагоді із природою, щоб було чисто не від того, що там прибрали, а від того, що там не смітять", - каже головний спеціаліст відділу з питань цивільного захисту та екологічної безпеки Оксана Козакевич.
 
 
Довідково:
Екологічна акція «Міжнародний день чистих берегів» (International Clean Beach day) проводиться кожен рік за підтримки Європейського Союзу та інших міжнародних організацій і проходить по всьому світу. Зокрема, проводяться акції на узбережжях річок, морів та океанів, з метою попередження забруднення побутовими відходами водних ресурсів. Захід започатковано 35 років тому і проходить він у 120 країнах світу.


 

Читайте також:

20 вересня 2021
Ковель VS Covid
Станом на 30.11.2021 
Захворіли за добу: 66
Одужали за добу:108
Кількість хворих  в стац. МТМО: 90
Фотогалерея
Служба зайнятості
Посилання на сайти