У Ковелі придбають нову новорічну ілюмінацію

У Ковелі придбають нову новорічну ілюмінацію

Відбулась одинадцята сесія міської ради. На початку засідання  депутати озвучили запити та звернення.
У ході роботи обранці громади розглянули понад 100 питань. Серед них - про внесення змін до міського бюджету  2021 року.
 
У доповідній записці начальника фінансового управління Валентини Романчук зазначено, що Ковель отримає субвенцію з державного бюджету на  ремонт автомобільних доріг. На реконструкцію вул. Відродження (від житлового будинку  №4 до Т. Боровця)  - 250 тисяч гривень, капітальний ремонт провулку Шевченка — 500 тисяч, стільки ж вулиці Заводської (від житлового будинку №9 до перехрестя з вул. Т. Боровця).
 
Додатково виділяється з бюджету міста п’ять мільйонів на роботи з благоустрою. Зокрема, вони будуть спрямовані на капітальний ремонт прибудинкової території по вул. Міцкевича, 3, реконструкцію системи водовідведення дощових та талих вод по вул. Федьковича.
Крім того, один мільйон гривень піде на субвенцію  обласному бюджету на співфінансування  поточного ремонту проїзної частини вул. Центральної в с.Воля-Ковельська.
 
Особливо гостре обговорення велося щодо виділення  коштів на новорічну ілюмінацію. Йдеться про один мільйон сімсот тисяч гривень.
Головний архітектор міста Людмила Мурай представила візуалізацію новорічного оформлення центральної частини міста. Вона розповіла, що планують придбати нову штучну ялинку, на яку й підуть основні витрати. За її словами, чотирнадцятиметрова красуня коштує півмільйона гривень.
Буде докуплено також каркаси на стовбури дерев на бульварі Лесі Українки. Вони зможуть служити впродовж року і додатково освітлювати центральну частину міста під час свят. Прикрасять і зелені зони біля міської ради, вулицю Незалежності. 
 
Також буде  використана ілюмінація, яка була у попередні роки. За словами Людмили Мурай,  у Ковелі давно не поновлювалась новорічна атрибутика. 
 
Міський голова Ігор Чайка теж вважає за необхідне створити у Ковелі новорічну атмосферу під час свят, зазначивши, що  це капіталовкладення не на один рік і місто має бути сучасним і привабливим.
Після обговорення депутати проголосували за це рішення.
 
На сесії прийнято ряд містобудівних рішень. Було розглянуто майже 70  питань щодо регулювання земельних відносин в місті. Вони стосуються надання дозволів на складання проєктів землеустрою з відведення земельних ділянок для будівництва і обслуговування жилих будинків, господарських будівель і споруд, індивідуальних гаражів, садівництва, затвердження проектів землеустрою, договорів оренди землі, її власності та прав користування тощо. 
 
 
 
 
 

Читайте також:

26 серпня 2021
Ковель VS Covid
Станом на 12.01.2022 
Захворіли за добу: 19
Одужали за добу: 32
Кількість хворих  в стац. МТМО: 29
Фотогалерея
Служба зайнятості
Посилання на сайти