Дорогі друзі!

Інтернет-ресурс, на якому ви перебуваєте, припинив свою роботу.

Представляємо Вам нову версію сайту Ковельської міської ради: https://kowelrada.gov.ua.

У Ковелі тенісний турнір приурочили Дню Незалежності України

У Ковелі тенісний турнір приурочили Дню Незалежності України

У Ковелі відбувся турнір з  тенісу  серед чоловіків з нагоди Дня Незалежності України. 
В особистих змаганнях брали участь 15 спортсменів з м. Ковеля, Нововолинська, Луцька та Івано-Франківська. Вони були розподілені на чотири підгрупи і грали за коловою системою. 
У чвертьфінальних поєдинках  Січкар Валентин поступився Приступі Ігорю з рахунком 3 : 6, Войтович Василь переміг Дем’янкова Віталія (м. Нововолинськ) - 6 : 2,  Філіпчук Олександр (м. Івано–Франківськ) здолав опір Супрунюка Павла – 6 : 1, а Балабанов Ігор (м. Нововолинськ) програв Багінському Роману - 4 : 6. 
 
У півфінальних іграх Приступа Ігор переміг Войтовича - 6 : 4, а  Філіпчук Олександр - 6 : 1 - Багінського Романа. У поєдинку за третє місце Багінський Роман поступився - 3 : 6 Войтовичу Василю, а у фінальній грі турніру Приступа Ігор переграв Філіпчука Олександра  — 7 : 6 (7 : 1) і здобув “золото” змагань!
У парному розряді перемогу святкували Супрунюк Павло та Войтович Василь, друге місце - Климовець Василь та Деменюк Валентин, а третє  -  Мар’юсік Віктор та Багінський Роман.
    
Відділ у справах молоді, фізичної культури та спорту управління культури, молоді та спорту виконавчого комітету Ковельської міської  ради  вдячний  Рахлінському Юрію за допомогу в проведенні видовищних змагань. 
 
 
 

Читайте також:

25 серпня 2021
Ковель VS Covid
Станом на 04.02.2022 
Захворіли за добу: 149
Одужали за добу: 81
Кількість хворих  в стац. МТМО: 45
Фотогалерея
Служба зайнятості
Посилання на сайти