У Ковелі зареєстровано рекорд України - “Найвищий бронзовий пам’ятник Шевченку”

У Ковелі зареєстровано рекорд України - “Найвищий бронзовий пам’ятник Шевченку”

Монумент Великому Кобзареві у Ковелі внесли до Національного реєстру рекордів України  - «Найвищий бронзовий пам’ятник Шевченку». 
Представник Національного реєстру рекордів України Олег Волочков, який сьогодні спеціально приїхав у наше місто, зазначив, що було  зроблено  заміри і визначено, що висота скульптури в Ковелі  -  7 метрів 90 сантиметрів. 
Він вручив сертифікат, який засвідчує рекорд,  ініціатору події прессекретарю  ГО “Асоціація осіб з інвалідністю «Добродія в дії» Ользі  Яренчук. Саме вона звернулась з  пропозицією та зібрала необхідні для цього кошти.
 
Такий же сертифікат отримав міський голова Ігор Чайка. Він найперше подякував Олі і запевнив, що гроші, які вона віддала на реєстрацію рекорду їй будуть повернуті.
 
Пам'ятник Кобзареві у Ковелі  — це історія про те, як Шевченко об'єднує нас, адже  ми пам'ятаємо скільки людей мріяло про те, щоб він був у нашому місті,  — сказав Ігор Чайка.
Він подякував своїм попередникам  Анатолію Семенюку та Ярославу Шевчуку, які доклали чимало зусиль для встановлення монумента.
Символічно, що зафіксували досягнення 16 років потому, як пам'ятник  «Апостол правди і свободи» було урочисто відкрито   у нашому місті -  22 серпня 2005 року. Його автор — скульптор Володимир Шолудько. 
 

Читайте також:

22 серпня 2021
Ковель VS Covid
Станом на 20.01.2022 
Захворіли за добу: 64
Одужали за добу: 30
Кількість хворих  в стац. МТМО: 24
Фотогалерея
Служба зайнятості
Посилання на сайти