Ковель має бути доступним містом для всіх

Ковель має бути доступним містом для всіх

У рамках засідання комітету доступності  перший заступник міського голови Тарас Яковлев  проїхав по місту в інвалідному візку
Він особисто перевірив, наскільки на сьогодні Ковель облаштований для людей з особливими потребами. Посадовець спробував переїхати пішохідним переходом через дорогу,  піднятись і спуститись  пандусом.
Тарас Володимирович каже, що тепер на власному досвіді переконався, як непросто людині пересуватись на візку.  Навіть коли з’їзд з тротуару на «зебру» на кілька сантиметрів вищий, то одразу це ускладнює задачу і може призвести до травматизму, пандуси теж не всі  пристосовані і часто ними візочники не можуть скористатись.
 
Ковельчани, яким у такий спосіб доводиться постійно долати шлях, звернули увагу посадовців на те, що у більшість магазинів вони не можуть потрапити. У чому пересвідчився і перший заступник.
Також місця для паркування, визначені для транспорту людей з особливими потребами, бувають зайняті. Така проблема - біля магазину «АТБ», що на вулиці Незалежності, Привокзальній площі та поряд з Брестським ринком. 
Заступник міського голови Наталія Маленицька теж сіла у візок і переконалася, що перепон  на дорозі для людей, які не можуть встати і піти, є ще багато.
Загалом маршрут пролягав від будинку міської ради до центральної бібліотеки. Тарас Володимирович каже, що  у цьому році він стане комфортнішим.  Адже від «АТБ» і до вулиці 1-го Грудня буде замінено бруківку на тротуарі і там неодмінно всі з’їзди відповідатимуть нормам. Також низку недоліків мають  усунути у приміщенні стоматполіклініки, аби вона стала доступнішою. 
Тарас Яковлев доручив головному архітектору міста Людмилі Мурай попрацювати з адміністраціями  магазинів, аптек, аби там зробили зручні в'їзди, встановили кнопки виклику.
 
Він розповів, що розпочинаються реконструкції  прибудинкових територій, де подбають про  належні умови для людей з вадами здоров’я. 
 
Було прийняте рішення згодом випробувати ще кілька маршрутів вулицями міста та працювати над тим, аби Ковель ставав доступним містом для всіх.


Читайте також:

20 серпня 2021
Ковель VS Covid
Станом на 12.01.2022 
Захворіли за добу: 19
Одужали за добу: 32
Кількість хворих  в стац. МТМО: 29
Фотогалерея
Служба зайнятості
Посилання на сайти