Дорогі друзі!

Інтернет-ресурс, на якому ви перебуваєте, припиняє свою роботу.

Представляємо Вам нову версію сайту Ковельської міської ради: https://kowelrada.gov.ua.

14 серпня у Ковелі - чемпіонат України з крос-триатлону

14 серпня у Ковелі - чемпіонат України з крос-триатлону

На засіданні організаційного комітету узгодили низку питань, що стосуються підготовки та проведення спортивного форуму.
Змагання у нашому місті проходять вперше за ініціативи громадської організації «Федерація триатлону міста Ковеля» під патронатом міського голови Ігоря Чайки.

Відомо, що уже зареєструвалось 85 спортсменів - 60 аматорів та 25 професіоналів. Є представники Волині - Ковеля, Нововолинська, Володимира-Волинського, Київської, Донецької, Львівської, Харківської, Тернопільської, Рівненської, Одеської, Черкаської областей, а також - Австрії.

Координатор змагань Ірина Зінчук розповіла, що реєстрація відкрита до 9.00 год. суботи, тому кількість учасників може змінитись.

Під час засідання обговорили питання безпеки спортсменів, надання їм медичної допомоги, режиму перекриття доріг та належного облаштування ділянок, відведених для проведення чемпіонату.

Стартуватимуть учасники на набережній о10.00 год. Вони мають пройти три етапи випробувань на різних дистанціях: плавання 1000 метрів, велоперегони 21 кілометр, біг 6 кілометрів. Фінішуватимуть триатлоністи у парку імені Тараса Шевченка.

Варто зауважити, що з 10 до 13 год. буде обмежено рух транспорту вулицями Ковеля та селами Воля-Ковельська і Зелена, де пролягатиме маршрут.

Організатори перепрошують в учасників дорожнього руху за тимчасові незручності.

Запрошуємо вболівальників підтримати спортсменів.

Читайте також:

11 серпня 2021
Ковель VS Covid
Станом на 04.02.2022 
Захворіли за добу: 149
Одужали за добу: 81
Кількість хворих  в стац. МТМО: 45
Фотогалерея
Служба зайнятості
Посилання на сайти