Дорогі друзі!

Інтернет-ресурс, на якому ви перебуваєте, припинив свою роботу.

Представляємо Вам нову версію сайту Ковельської міської ради: https://kowelrada.gov.ua.

Відбулась робоча нарада зі старостами

Відбулась робоча нарада зі старостами

Низку робочих та проблемних питань, які виникають у сільській місцевості, обговорили зі старостами на нараді, яку провів міський голова Ігор Чайка за участі секретаря міської ради Оксани Багнової, першого заступника Тараса Яковлева,  заступників Наталії Маленицької, Віктора Жигаревича, керуючого справами Івана Чуліпи.
Чимало уваги приділили темі благоустрою. Зокрема, проаналізовано ситуацію із укладанням договорів з мешканцями сіл на вивезення сміття. Зупинились на моментах щодо ліквідації несанкціонованих сміттєзвалищ, вивезення сміття з кладовищ, роботі з населенням стосовно погашення заборгованості, заборони спалювання відходів у парниках. 
 
Наголошено на необхідності активізації роботи з укладання договорів з мешканцями сіл на вивезення сміття та освоєнні коштів на ремонти освітніх закладів.
 
З питань щодо порядку опрацювання заяв громадян про реєстрацію/ зняття з реєстрації місця проживання, видачу довідок старост проконсультувала завідувач сектору ведення реєстру територіальної громади відділу обліку, розподілу та приватизації житла Тетяна Кончаківська.

Йшлося і про відзначення 8 серпня Дня села у Зеленій, Доротищі та Тойкуті. 

Читайте також:

03 серпня 2021
Ковель VS Covid
Станом на 04.02.2022 
Захворіли за добу: 149
Одужали за добу: 81
Кількість хворих  в стац. МТМО: 45
Фотогалерея
Служба зайнятості
Посилання на сайти