У Ковелі побували делегації з Хмільника та Долини

У Ковелі побували делегації з Хмільника та Долини

15 липня Ковель приймав делегації двох українських міст - Долина (Івано-Франківської області) та Хмільник (Вінницької області).

До складу делегації з міста Долина Івано-Франківської області увійшли: Дирів Іван Ярославович - міський голова; Михнич Роман Володимирович - керуючий справами виконавчого комітету; Юрків Олександр Володимирович - начальник управління економіки; Сорока Тетяна Сергіївна - юрист.

А в складі делегації з міста Хмільник Вінницької області були: заступник міського голови Сташко Андрій Володимирович, начальник відділу з питань охорони здоров'я Кравчук Олександр Миколайович, депутат Кондратовець Юрій Григорович.Делеганти з двох міст - Долини і Хмільника, прибули до Ковеля, аби перейняти досвід ковельських колег в успішній реалізації об’єднання медичних закладів в одну організацію. Медичний заклад як приклад оптимізації медичного територіального об’єднання. Разом з гендиректором МТМО Валентином Вітром та його колегами обговорили організаційні моменти, можливі труднощі, які можуть виникнути на шляху реорганізації медичного закладу. Озвучили моменти роботи з документацією, бюджетом установи і ще багато деталей, які супроводжують такий складний процес. МТМО - не просто першопрохідці в цьому. Тепер уже й флагмани. Тож охоче розповіли, як ефективно керувати великим медичним об’єднанням. Поговорили про переваги об’єднання медичних закладів.Побували в приймальному відділенні та оглянули найновіше обладнання Ковельського МТМО.

Читайте також:

16 липня 2021
Ковель VS Covid
Станом на 20.01.2022 
Захворіли за добу: 64
Одужали за добу: 30
Кількість хворих  в стац. МТМО: 24
Фотогалерея
Служба зайнятості
Посилання на сайти