Дорогі друзі!

Інтернет-ресурс, на якому ви перебуваєте, припиняє свою роботу.

Представляємо Вам нову версію сайту Ковельської міської ради: https://kowelrada.gov.ua.

У Ковелі відбулась перевірка стану реалізації державної політики у сфері цивільного захисту населення

У Ковелі відбулась перевірка стану реалізації державної політики у сфері цивільного захисту населення

Учора у Ковелі відбулась контрольна перевірка виконання вимог законів та інших нормативних актів з питань цивільного захисту, техногенної і пожежної безпеки та діяльності аварійно-рятувальних служб.

З цього приводу міський голова Ігор Чайка провів нараду з керівниками спеціалізованих служб, у ході якої було уточнено основні завдання та порядок здійснення інспекції на території міста.

З планами комісії ознайомив присутніх її голова, начальник управління техногенної безпеки Департаменту запобігання надзвичайним ситуаціям апарату ДСНС України Тарас Поліщук.

Він окреслив загальний стан і завдання цивільного захисту в Україні, зазначивши, що питання безпеки є ключовим для всіх громад.
Посадовець повідомив, що вони перевірятимуть планування заходів з цивільного захисту, стан роботи комісії з питань ТЕБ та НС, спеціалізованих служб цивільного захисту міста, окремі підприємства, установи, організації, виконання вимог законодавчих актів у сфері цивільного захисту населення.

Мета інспекції – з’ясувати, чи усунено недоліки в організації роботи, які були виявлені під час комплексної перевірки в травні 2019 році, а також надання організаційно-методичної допомоги керівному складу Ковельської міської ланки, підприємств та установ у виконанні покладених на них завдань у сфері цивільного захисту населення і територій, реагування на надзвичайні ситуації та впровадженні вимог Кодексу цивільного захисту України.

Комісія підбила підсумки та дала оцінку роботи підрозділів цивільного захисту Ковельської міської ланки. Серед кращих відзначено спеціалізовані служби МТМО (керівник В.Вітер) і АТП 10706 (М.Омелянюк).

Читайте також:

21 травня 2021
Ковель VS Covid
Станом на 04.02.2022 
Захворіли за добу: 149
Одужали за добу: 81
Кількість хворих  в стац. МТМО: 45
Фотогалерея
Служба зайнятості
Посилання на сайти