Дорогі друзі!

Інтернет-ресурс, на якому ви перебуваєте, припинив свою роботу.

Представляємо Вам нову версію сайту Ковельської міської ради: https://kowelrada.gov.ua.

Центральну частину Ковеля прикрасили до Пасхальних свят

Центральну частину Ковеля прикрасили до Пасхальних свят

Уперше у Ковелі проходить  фестиваль – конкурс “Писанко, дивуй”. 37 Великодніх інсталяцій сьогодні встановили учасники творчих змагань. 
Кожна з них – витвір мистецтва. В імпровізованих «фотостудіях», дбайливо створених із смаком та фантазією, охоче фотографуються і діти, і дорослі, поодинці та цілими сім’ями, колективами. Центральна частина міста одразу ожила, загомоніла. 
Чимало людей впродовж дня скористались можливістю зробити оригінальні знімки на згадку поряд з Великодніми шедеврами, над якими попрацювали освітні колективи нашої громади.
Міський голова Ігор Чайка запрошує усіх відвідати виставку робіт учасників фестивалю “Писанко, дивуй”: “Дуже дякую всім, хто представив тут свої композиції. Це — наші школи, дитсадки, заклади позашкілля. Видно, що вони  доклали чимало зусиль, своєї душі  і серця. Все це зроблене з великою любов'ю і натхненням.  Хочеться, щоб у дні свят, тут було людно, щоб ковельчани, гості міста приходили родинами, аби насолодитись атмосферою Великодня”.
Пасхальні декорації прикрашатимуть місто до 6 травня. Тоді і дізнаємось про переможців фестивалю – конкурсу “Писанко, дивуй”.

Читайте також:

30 квітня 2021
Ковель VS Covid
Станом на 04.02.2022 
Захворіли за добу: 149
Одужали за добу: 81
Кількість хворих  в стац. МТМО: 45
Фотогалерея
Служба зайнятості
Посилання на сайти