Відбулось засідання Молодіжної ради при Ковельському міському голові

Відбулось засідання Молодіжної ради при Ковельському міському голові

Учора відбулось друге засідання Молодіжної ради при Ковельському міському голові.

Зустріч провів голова - Олександр Філон. Найперше він запропонував вислухати нових кандидатів до Молодіжної ради.

Претенденти розповіли про себе, презентували свою діяльність в громадських організаціях та закладах освіти. Усіх підтримали одноголосно. Серед них — Василь Алексійчук (Відокремлений підрозділ Всеукраїнської ГО “Федерація кікбоксингу “Вако” у Волинській області), Микола Грицюк (СК “Ковель”), Анна Вандюк (ЗЗСО №8), Богдан Дмитрук (ГО “Лав Ковель Нав”), Павло Оксенюк (ЗЗСО “Ліцей №7”), Катерина Чабан (ГО “Альфа Клуб”).

У Молодіжній раді утворили шість профільних комісій — з соціальних питань, культури, спорту, освіти, національно-патріотичного виховання та екології.

На зустріч завітали й представники Ковельського районного управління поліції, які запропонували свою співпрацю. Вони планують створити молодіжно-патріотичний рух “Коб”, до якого хочуть залучити представників громадських організацій та закладів освіти.

Директор Молодіжного центру “Місто ідей” Людмила Зубарєва повідомила про навчання, яке проведуть для консультативно-дорадчого органу. На тренінгах, які відбудуться 27-28 квітня, учасникам планують розповісти про управління та можливості у Молодіжній раді, приклади її ефективної діяльності в інших містах тощо.

На завершення засідання члени Молодіжної ради обговорили можливості Громадського бюджету. Вирішили, що це чудова можливість зробити рідне місто комфортнішим для жителів та привабливішим для туристів, тому обов’язково готуватимуться до конкурсу проєктів.

Читайте також:

14 квітня 2021
Ковель VS Covid
Станом на 30.11.2021 
Захворіли за добу: 66
Одужали за добу:108
Кількість хворих  в стац. МТМО: 90
Фотогалерея
Служба зайнятості
Посилання на сайти