Ковель приймав Кубок України серед дорослих та Всеукраїнські змагання серед дітей, юнаків та юніорів з рукопашу гопак

Ковель приймав Кубок України серед дорослих та Всеукраїнські змагання серед дітей, юнаків та юніорів з рукопашу гопак

У Комплексній ДЮСШ ім. Євгена Кондратовича проходили представницькі змагання з рукопашу гопак. Впродовж двох днів паралельно відбувались два спортивні заходи – Кубок України серед дорослих та Всеукраїнські змагання серед дітей, юнаків та юніорів.

Участь у турнірах взяли 142 спортсмени з п’яти областей у складі восьми команд: СК «СІЧ», БК «BUSHIDO», СК «Фенікс», ККБМ «Герць», СК «Успіх», ШКБМ «Роксоланія», СК «Слов'янин», ЛДУФК.

Місто Ковель було представлено спортивним клубом «СІЧ» на Всеукраїнських змаганнях, а також у складі збірної команди Волинської області на Кубку України.

Протягом двох днів відбулось 118 запеклих поєдинків, у ході яких спортсмени показували достойний рівень технічної підготовки та волю до перемоги.

З привітальним словом на відкриття змагань завітали міський голова Ігор Чайка, який побажав провести поєдинки без травм та справедливо визначити найкращих бійців. До спортсменів президент Федерації рукопашу гопак України Микола Величкович, який наголосив, що Ковель отримав право приймати такі змагання своїми досягненнями.

За результатом двох змагальних днів ковельчани здобули: 9 золотих, 11 срібних та 12 бронзових нагород у Всеукраїнських змаганнях, а також 1 срібну та 2 бронзові нагороди на Кубку України, а збірна команда Волинської області стала першою у загальнокомандному заліку.

Спортсмени тренуються під керівництвом: Олександра Філона, Сергія Дружиновича та Олексія Смаля.Федерація Рукопашу Гопак України

Читайте також:

05 квітня 2021
Ковель VS Covid
Станом на 16.04.2021 
Захворіли за добу: 63
Одужали за добу: 30
Кількість хворих  в стац. МТМО: 82
Фотогалерея
Анонс
Служба зайнятості
Посилання на сайти