Дорогі друзі!

Інтернет-ресурс, на якому ви перебуваєте, припинив свою роботу.

Представляємо Вам нову версію сайту Ковельської міської ради: https://kowelrada.gov.ua.

Муніципальному народному аматорському естрадно-духовому оркестру Ковеля — 10 років

Муніципальному народному аматорському естрадно-духовому оркестру Ковеля — 10 років

10 років тому у Ковелі був створений муніципальний народний аматорський естрадно-духовий оркестр. З цієї нагоди колектив підготував нову програму, яку присвятив жінкам до їх свята 8 Березня.

Півтори години на сцені народного дому «Просвіта» звучали сучасні та класичні твори у виконанні оркестру та кращих вокалістів міста.

Свою історію естрадно-духовий розпочав писати у 2011 році. Його керівником призначили Василя Марцинковського. 20 представників різних професій, яких об’єднує любов до музики, прийшли у колектив.

Репетиції, робота над репертуаром і перший виступ відбувся на День Перемоги. Відтоді вже десять років поспіль ковельчани мають втіху слухати музику у виконанні оркестру.

Привітав колектив міський голова Ігор Чайка. Він щиро подякував Василю Марцинковському та усім учасникам за любов до своєї справи, професіоналізм, багатий репертуар.

- Василь Павлович та його музиканти сміливо експериментують. Сьогодні ми слухали чудові мелодії: нове звучання і наших українських пісень, попурі популярних творів 70-80 років. Дуже сподіваюсь, що муніципальний оркестр і надалі буде радувати нас такими прекрасними концертами та залишатиметься невід'ємною частиною мистецького життя Ковеля, - зауважив у своїй промові міський голова.

Квіти, відзнаки, аплодисменти і вигуки “Браво!” - усе це для прекрасного колективу, який у день ювілею грав як ніколи, кожна мелодія звучала по-особливому злагоджено й урочисто.

Читайте також:

09 березня 2021
Ковель VS Covid
Станом на 04.02.2022 
Захворіли за добу: 149
Одужали за добу: 81
Кількість хворих  в стац. МТМО: 45
Фотогалерея
Служба зайнятості
Посилання на сайти